امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۴۷
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل از ارائه حدود ۲۳۳ هزار نفر ساعت آموزش های مختلف فنی و حرفه ای در بخش دولتی از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان خبر داد.
به گزارش آران وبیدگل نیوز، حبیب الله پورابراهیمی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار پرتال خبری آران و بیدگل گفت: ۱۱۹ هزار و ۳۳۲ نفر ساعت در شعبه های ثابت و ۷۹ هزار و ۸۱۵ نفر ساعت در شعبه های سیار شهری، ۱۲ هزار نفر ساعت در روستاها، هشت هزار و ۲۷۸  نفر ساعت به نیروهای مسلح، ۶ هزار و ۶۹۷  نفر ساعت در بخش صنایع و صنف ها ، ۵ هزار و ۵۳۳ نفر ساعت استاد شاگردی و ۲ هزار نفر ساعت به معلولین آموزش ارائه شده است.

تحقق 110 درصدی تعهد آموزش‌ های فنی و حرفه ای در آران و بیدگل

وی با بیان اینکه در مجموع ۱۷۴۶ نفر آموزش فنی و حرفه ای در سال گذشته دیدند افزود: آموزش ها در رشته های برق صنعتی و ساختمانی، تعمیر وسایل گازسوز، کولر و پکیج، تعمیر موتورسیکلت ویژه آقایان و صنایع دستی، هنرهای تزئینی مانند نقاشی کاشی و سرامیک، صنایع چوب، کفش و کیف‌دوزی ویژه بانوان در مرکزهای ثابت ارائه شد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل همچنین بیان کرد: ۱۷۷ هزار نفر ساعت آموزش نیز در رشته های کامپیوتر، حسابداری، خیاطی، آرایش و پیرایش، برق و صنایع دستی توسط ۳۰ آموزشگاه آزاد این شهرستان ارائه شده است.

او اضافه کرد: بخش خصوصی نیازمند حمایت بیشتر دستگاه های دولتی در زمینه ارائه آموزش های فنی و مهارتی می باشد چرا که هنرجویان بخشی از این آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای افراد جویای کار هستند که می تواند به توانمندسازی در کنار حفظ کرامت انسانی کمک کند.

به گفته او، ۲ پایگاه ثابت فنی و حرفه ای در کنار ۲ مرکز سیار شهری و تعداد ۳۰ آموزشگاه تخصصی و آزاد در شهرستان آران و بیدگل مشغول فعالیت و آموزش به کارآموزان و هنرجویان هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری