امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۴۹
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره مخابرات آران و بیدگل گفت: با توجه به توسعه منصوبات و تامین پهنای باند مورد نیاز ، سایت BTS تلفن همراه در منطقه مرنجاب آران و بیدگل به تکنولوژی 3G مجهز شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، محمود دهقاني با بيان اينكه سایت BTS تلفن همراه در منطقه مرنجاب با نصب دکل 36 متری و احداث ساختمان و نصب و راه‌اندازی تجهیزات رادیو و BTS در سال 1387 با حضور استاندار وقت اصفهان به بهره برداری رسید، اظهار كرد: با توجه به عدم وجود شبکه برق در آن منطقه ، برق مورد نیاز این سایت به مدت 2 سال توسط یک دستگاه دیزل ژنراتور و پس از آن با نصب سلول های خورشیدی تامین گردیده است.وي افزود: با پیگیری اداره مخابرات شهرستان در سال  1394  و با توسعه سایت مذکور ، امکان پوشش بیشتر این منطقه فراهم شد.

رئیس اداره مخابرات آران و بیدگل  با بيان اينكه در حال حاضر نيز راه‌اندازي سايت دوم تلفن همراه در كوير گردشگري مرنجاب در دستور كار قرار گرفته است، گفت:  شروع عملیات اجرایی سایت دوم  نیز  همراهی سازمان‌های متولی گردشگری شهرستان  را میطلبد.

وي با تاكيد بر اينكه راه‌اندازي سايت دوم BTS در حالي در دست طراحي است كه تاكنون مشکل مالکیت سایت اول ( سایت موجود ) علی‌رغم موافقت فرمانداری شهرستان و سازمان‌های منابع طبیعی و جهاد کشاورزی حل نشده است، افزود: اين مجوز بايد از سوي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري صادر شود كه هنوز اقدامي در اين زمينه صورت نگرفته است.

دهقاني با اشاره به اينكه با توجه به توسعه منصوبات و تامین پهنای باند مورد نیاز سایت BTS  تلفن همراه در منطقه مرنجاب آران و بیدگل به تکنولوژی 3G مجهز شد، ادامه داد: از این پس مشترکین می‌توانند از سرویس 3G در آن منطقه جهت دسترسی سریع به اینترنت همراه استفاده كنند.

گفتني است؛ کویر مرنجاب در شمال شهرستان آران و بیدگل در استان پهناور اصفهان واقع شده است که از شمال به دریاچه‌ نمک آران و بیدگل، از شرق به کویر بند ریگ و پارک ملی کویر، از غرب به کویر مسیله و دریاچه‌های نمک حوض سلطان و حوض مره و در نهایت به شهرستان آران و بیدگل از سمت جنوب منتهی و یکی از جاذبه‌های گردشگری ایران محسوب می‌شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری