امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۵۶
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در اردیبهشت ماه؛
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: این شهرستان در اردیبهشت ماه میزبان برگزاری دو مسابقه دومیدانی و اسب سواری کشوری است.
آران و بیدگل نیوز، ابوذر فرنژاد روز یکشنبه به خبرنگار ای بی نیوز گفت:مسابقه اسب سواری کشور (جام شبدیز) با حضور برترین های این رشته ورزشی روز جمعه ۷ اردیبهشت ماه در باشگاه سوارکاری شبدیز این شهرستان برگزار خواهد شد.

آران و بیدگل میزبان دو مسابقه کشوری است

وی ادامه داد: این مسابقه با حضور ۴۰ سوارکار برتر کشور از استان های مختلف در دو رده بزرگسالان و رده B بزرگسالان به مدت یکروز برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل همچنین از برگزاری مسابقه دومیدانی کشوری در روز ۱۴ اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: این مسابقه در ماده پرتاب وزنه در جوار سالن بهمن این شهرستان به صورت خیابانی با حضور برترین های کشور به انتخاب فدراسیون دومیدانی برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مسابقه با حضور ۸ دومیدانی کار مطرح کشور از استان های مختلف به مدت یک روز برگزار خواهد شد.

وی در بخش دیگر از سخنان خود از مقام آوری ورزشکار آران و بیدگلی در مرحله نخست دومین دوره رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی بانوان ایران در ماده پرتاب دیسک خبر داد.

فرنژاد افزود: خانم زینب نورانیان دوومیدانی کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان در اولین تجربه حضور خود در رقابتهای لیگ طلایی بانوان ایران موفق به کسب عنوان ششمی این رقابتها در ماده پرتاب دیسک شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری