امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۵۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس سازمان صنعت و معدن استان:
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: آران و بیدگل 10 درصد از واحدهای صنعتی استان پهناور و صنعتی اصفهان را در اختیار دارد.
آران و بیدگل نیوز، اسرافیل احمدیه در جمع صاحبان صنایع آران و بیدگل افزود: هم‌اکنون 850 واحد صنعتی در آران و بیدگل مشغول به فعالیت هستند که بیش از 90 درصد آن به تولید فرش ماشینی مشغول هستند. لذا قیمت مواد اولیه‌ی این محصول باارزش در روند کلی اشتغال و صنعت شهرستان و استان تأثیر مستقیم دارد.

آران و بیدگل 10 درصد از واحدهای صنعتی استان را در اختیار دارد.

وی اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل یکی از شهرستان‌های موفق استان در بنگاه‌داری است و در بین شهرستان‌های استان، کمترین بیکاری و تعطیلی بنگاه‎ها را داشته است.

وی در ادامه با انتقاد از صادرات مواد اولیه‌ی بعضی از صنایع به خارج از کشور گفت: متأسفانه درحالی که بعضی صنایع از کمبود مواد اولیه رنج می‌برند، شاهد صادرات و درنتیجه گرانی مواد اولیه مانند نخ در داخل کشور هستیم.

احمدیه خاطر نشان کرد: باتوجه به نامگذاری امسال به نام حمایت ازکالای ایرانی لازم است که کیفیت کالای ایرانی در همه زمینه‌ها از جمله فرش ماشینی که برند کشورمان است بالا برود.

وی با تأکید بر این‌که صاحبان صنعت فرش ماشینی، امسال باید با برنامه‌ریزی و متناسب با قیمت نخ به تولید بپردازند گفت: پیش بینی امسال قیمت نخ افزایش 15 درصدی است. پس صاحبان تولید فرش نیز باید متناسب با این افزایش، دست به تولید بزنند تا مشکلاتی در فروش و همچنین بیکاری کارگران نداشته باشند.

احمدیه به بحث مشکلات ارزی، جابه‌جایی پول دربانک‌ها و واردکردن ارز به کشور نیز اشاره کرد و افزود: ستاد تسهیلات اداره کل استان در راستای تعادل عرضه و تقاضا و ارائه‌ی تسهیلات در راه اجرای برنامه‌ی دقیقی در سطح استان است.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری