امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: آزمون انجمن خوشنویسان در دوره های مقدماتی، متوسط، خوش، عالی و ممتاز از هنرجویان این انجمن در شعبه آران و بیدگل برگزار شد.
به گزارش آران و بیدگل نیوز، میثم نمکی در حاشیه برگزاری این آزمون، با اشاره به تاسیس انجمن خوشنویسان آران و بیدگل و فعالیت آموزشی مستمر، اظهار داشت: هنر یک عطیه الهی است و هنرمند حامل امانت الهی است، خوشنویسی یکی از رشته های گرانبهایی است که توانسته با مخاطبین خود ارتباط نسبی پیدا کند؛ امید می‌رود هنرمندان شاخص خوشنویسی با خلق اثار فاخر خود بتوانند با تشکیل نمایشگاه‌های جمعی و انفرادی در استان و مرکز، استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

برگزاری آزمون انجمن خوشنویسان در شعبه آران و بیدگل

نمکی خاطرنشان کرد: این آزمون 20 و 21 اردیبهشت‌ماه در دوره‌های مقدماتی، متوسط، خوش، عالی و ممتاز، همزمان با سراسر کشور در محل کانون سردار شهید بنی طبا برگزار شد.

 گفتنی‌ست، انجمن خوشنویسان آران و بیدگل از سال 1380 به صورت رسمی و زیر نظر انجمن خوشنویسان ایران کار آموزشی خود را آغاز  و تا کنون بیش از 100 نفر موفق شدند در دوره‌های مختلف گواهی قبولی از انجمن دریافت نمایند که از این تعداد حدود 50 نفر فارغ التحصیل انجمن خوشنویسان ایران شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری