امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۴۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معدوم سازی مواد غذایی فاسد در آران و بیدگل
حدود ۶۰۰ کیلوگرم این مواد غذایی در چاله زباله این شهرستان معدوم و ۶۰۰ کیلوگرم باقیمانده دیگر در مرحله دوم معدوم خواهد شد. مواد خوراکی معدوم شده شامل انواع سس،نوشیدنی،لبنیات و کیک و کلوچه بوده که یا تاریخ مصرف آنها گذشته و یا در کارگاه های غیرمجاز و فاقد پروانه بهداشتی و بهره برداری تولید شده بودند.
به گزارش آران و بیدگل نیوز،کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: حدود ۱.۲ تن مواد خوراکی فاسد و تاریخ مصرف گذشته از ابتدای سالجاری تاکنون در این شهرستان کشف ،جمع آوری و مصدوم شد.
علی اعتصام در گفت و گو با خبرنگار ای بی نیوز افزود: حدود ۶۰۰ کیلوگرم این مواد غذایی در چاله زباله این شهرستان معدوم و ۶۰۰ کیلوگرم باقیمانده دیگر فردادر مرحله دوم معدوم خواهد شد.
وی افزود: مواد خوراکی معدوم شده شامل انواع سس،نوشیدنی،لبنیات و کیک و کلوچه بوده که یا تاریخ مصرف آنها گذشته و یا در کارگاه های غیرمجاز و فاقد پروانه بهداشتی و بهره برداری تولید شده بودند.
وی تصریح کرد: در سال ۹۶ هم جمعا ۴/۲ تن مواد غذایی در این شهرستان کشف و معدوم شده بود که ارزش ریالی آن حدود ۳۰۰ میلیون ریال بود.
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل افزود: بیشتر واحدهای صنفی شهرستان اصول بهداشتی را رعایت می کنند اما هیچ واحد صنفی متخلفی در حاشیه امنیت نیست و این مجموعه اجازه تهدید سلامت شهروندان از سوی افراد سودجو را نخواهد داد. 
او همچنین به مصرف کنندگان مواد غذایی توصیه کرد که هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای بسته بندی ها توجه کرده و در صورت مشاهده محصولات تاریخ مصرف گذشته، مراتب را به شماره 190 سامانه مدیریت ارتباطات مردمی واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گزارش دهند.

*خبرنگار: حسین محمودی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری