امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۰۵
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مجتمع قرآنی به نام حضرت امیرالمومنین
در آیینی با حضور جمعی از خانواده های شهدا و امام جمعه آران و بیدگل ، آیت الله سید محمد موسوی ، افتتاح بزرگترین مجتمع قرآنی مردم نهاد در آران و بیدگل انجام گرفت.
افتتاح بزگترین مجتمع قرآنی مردم نهاد در آران و بیدگل

به گزارش آران و بیدگل نیوز ، افتتاح بزرگترین مجتمع قرآنی مردم نهاد در آران و بیدگل به نام حضرت امیرالمومنین (ع) در چهار طبقه شامل: بخش اداری ، مدرسه ، کیلینیک پزشکی و واحد تجاری با محوریت فعالیت های قرآنی به طور رسمی صورت پذیرفت.
حجت الاسلام حجت الله جلالی گفت: این مجتمع قرآنی امیرالمومنین با بودجه 3 میلیارد تومان توسط خیر قرآنی در مدت دوسال در میدان امام خمینی آران و بیدگل احداث شده است.
رئیس مهد قرآن به 12 مراکز قرآنی که در 10 سال گذشته توسط خیران احداث شده است اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بیش از 100 حافظ و قاری قرآن در آران و بیدگل در این مراکز تربیت شده اند.
ایشان به رتبه برتر مهد قرآن کریم آران و بیدگل طی 5 سال اخیر اشاره ای کردند و اضافه کردند: پرورش قرآن آموزان در تمامی فصول سال ، فعالیت خیران و تربیت مربی و فعالیت های قرآنی سبب به دست آوردن این جایگاه شده است.
بدست آوردن رتبه های برتر در مسابقات ملی و استانی توسط قاریان و حافظان آران و بیدگلی ، برگزاری آیین های ملی و خاص قرآنی در شهرستان آران و بیدگل و تداوم فعالیت های قرآنی در این شهرستان سبب شده است که آران و بیدگل به عنوان شهر نمونه قرآنی کشور از طرف نهادهای رسمی معرفی گردد.

*تیم بروز رسانی آران و بیدگل نیوز

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری