امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۱۲
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل گفت: ۲۶۰۰ سبد کالا بین مددجویان تحت پوشش این نهاد در ماه رمضان امسال توزیع می شود.
حسن اسماعیلی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ای بی نیوز افزود: ارزش هر سبد کالا حدود ۶۰۰ هزار ریال است که در قالب بن خرید به مددجویان تحویل می شود تا از فروشگاه های تعیین شده، کالاهای مورد نیاز خود را تأمین کنند.
وی ادامه داد: بودجه تخصیص داده شده برای این تعداد سبد کالا حدود ۱ میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال است که تا کنون حدود ۸۰۰ میلیون ریال آن توسط خیرین پرداخت شده است.
وی با اشاره به مشارکت فعال خیریه های شهرستان آران و بیدگل در تهیه و توزیع سبد کالای ماه رمضان گفت: یکی از برنامه های محوری کمیته امداد در ماه مبارک رمضان  جهت کمک به نیازمندان توزیع سبدکالاست که این مهم با همکاری خوب خیرین و موسسات خیریه این شهرستان در جریان است.
اسماعیلی فضای معنوی ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای کمک به مستمندان و افراد بی بضاعت برشمرد و تصریح کرد: افراد نیکوکار با پیروی از سیره ائمه اطهار(ع)، کمک های اهدایی خود را با حفظ کرامت در اختیار نیازمندان قرار می دهند.
وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی نیکوکاران برای کمک رسانی به محرومان و نیازمندان این شهرستان است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل بیان کرد: این شهرستان زمینه مناسبی برای امور خیریه دارد و با این حال کمک های جمع آوری شده نتیجه اعتمادسازی در حوزه مشارکت های مردمی است.
وی خاطرنشان کرد: اقبال مردمی به طرح های کمیته امداد مانند اکرام محسنین و ایتام، صدقات و زکات، جشن عاطفه ها، جشن رمضان و نیکوکاری نشان از اعتماد عمومی به این نهاد انقلابی است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری