امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۱۹
گروه : اجتماعی » حوادث
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
دستگیری متقلبان
کارکنان قلابی میراث در آران و بیدگل دستگیر شدند . فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل گفت: 4 کارمند قلابی میراث فرهنگی در روستای یزدل از توابع بخش مرکزی این شهرستان دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار ای بی نیوز ، کارکنان قلابی میراث در آران و بیدگل دستگیر شدند . فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل گفت: 4 کارمند قلابی میراث فرهنگی در روستای یزدل از توابع بخش مرکزی این شهرستان دستگیر شدند.
سرهنگ مسعود سپهوند عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران گفت: در یک عملیات پلیسی چهار فرد متقلب با دو دستگاه خودروی سمند که دارای آرم جعلی میراث فرهنگی بودند روز گذشته در محدوده روستای یزدل این شهرستان دستگیر شدند.
وی افزود: بر اساس بررسی های صورت گرفته این متهمان با جعل مدارک به عنوان کارمند میراث فرهنگی ، قصد ورود به محوطه های باستانی و کشف عتیقه داشتند که پس از شناسایی به موقع دستگیر شدند.
وی تصریح کرد: از متهمان دو اسلحه و دستبند پلاستیکی و همچنین دو عدد بی سیم واقعی کشف و ظبط شد که حاکی از این بود که قصد داشتند با این اقدام قصد گمراهی و به دنبال آن کشف و حفاری در منطقه باستانی داشتند.
سپهوند با قدردانی از همکاری و تعامل شهروندان با پلیس ، از شهروندان خواست که هرگونه اطلاعاتی در زمینه قاچاق و ناهنجاری های اجتماعی را از طریق شماره تماس 110 به پلسی گزارش دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری