امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۲۵
گروه : سیاسی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار آران و بیدگل پیام دعوت ارسال کرد
فرماندار آران و بیدگل ، ابوالفضل معینی نژاد ، برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پیام دعوتی ارسال کرد.
متن پیام دعوت فرماندار آران و بیدگل برای حضور مردم در راهپیمایی روز قدس :

" بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس روز عزت، قدرت نمایی، انسجام جهانی و صف آرایی همه مسلمانان و بلکه همه مستضعفان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است.
دفاع از آرمان فلسطین و زنده نگه داشتن این وصیت تاریخی امام راحل رسالتی است مهم که امروزه باید بیش از هر زمان به آن پرداخت و امسال هم فریاد برآوریم و یکبار دیگر این روز بزرگ را در تاریخ ماندگارتر کنیم.
اینک آنچه بسیار مهم است تجلی این اراده عظیم در هر چه باشکوه تر برگزار کردن راهپیمایی وحدت بخش و دشمن شکن روز قدس است؛ بدون شک در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان بار دیگر چشمان استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و اسرائیل غاصب نظاره گر گام های استوار و قلوب مطمئن مردان و زنان روزه داری است که در حمایت از مردم بی دفاع فلسطین، حماسه ای دیگر از اتحاد و همدلی جوامع مسلمان، خلق خواهند کرد.
اکنون و در این مقطع حساس به ویژه با توجه به تحولات اخیر و در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس، تمامی برادران و خواهران روزه دار و مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان آران و بیدگل همراه با مردم سراسر کشور در حضوری دشمن شکن، حمایت و همراهی خود را با آرمان قدس و ملت مظلوم فلسطین و انزجار خود را از رژیم اشغالگر قدس و دولت‌های استکباری حامی این رژیم اعلام خواهند نمود.
روز جمعه همه با هم با حضور پرشور در راهپیمایی، ضمن ادای دین و احترام به شهدای راه آزادی قدس، بار دیگر از انتفاضه سرافراز و مقاومت ملت مظلوم فلسطین اعلام حمایت خواهیم کرد و ندای وحدت و آگاهی ملت ایران و همبستگی با مسلمانان مظلوم را به گوش جهانیان خواهیم رساند.

ابوالفضل معینی نژاد

فرماندار آران و بیدگل "

گفتنی است راهپیمایی روز قدس ، روز جمعه همین هفته با هدف حمایت از مجموعه مظلومین جهان ، به خصوص فلسطین مظلوم و اعلام انزجار از دولت های زورگو و مستکبر جهان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری