امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۲۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آزادسازی زمین های دولتی
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود 24 هزار مترمربع از زمین های دولتی این شهرستان با همکاری دستگاه قضایی و نیروی انتظامی قلع و قمع و آزادسازی شده است
24 هزار مترمربع زمین دولتی در آران و بیدگل آزادسازی شد

مجتبی آراسته در گفتگو با خبرنگار ای بی نیوز افزود: ارزش ریالی این زمین ها حدود 22 میلیارد ریال بوده است که حکی از ارزشمند بودن این زمین هاست.
وی با اشاره به آزادسازی 160 هزار مترمربع از اراضی ملی در سال 96 گفت: تعداد پرونده های آزادسازی شده هم در سال 96 ، 25 فقره بوده است که رشدی 1.5 برابری نسبت به سال قبل از آن داشته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل بیان کرد: تصرف غیرقانونی زمین های دولتی و ملی به یک فرهنگ نادرست تبدیل شده که اطلاع رسانی برای کوتاه کردن دست واسطه ها و متصرفان ضرورت است.
او اضافه کرد: آران و بیدگل رتبه چهارم رفع تصرف زمین ها را در استان اصفهان دارد و حفاظت بیش از پیش از زمین های دولتی به عنوان یکی از مصداق های بیت المال ضروری می باشد.
آراسته در ادامه از مردم آران و بیدگل خواست پیش از هرگونه اقدامی برای خرید زمین و ملک ابتدا استعلام های لازم از واحد املاک و حقوقی اداره راه و شهرسازی را دریافت کنند تا در دام افراد سودجو گرفتار نشوند.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباره ضرورت مقابله با پدیده زمین خواری تاکید کرد: آزاد سازی زمین های متعلق به بیت المال به طور قاطع و با استفاده از راهکار های قانونی در سال آینده نیز پیگیری خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری