امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بهره برداری واحد های مسکن مهر آران و بیدگل
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل با اشاره به شروع عملیات تکمیل طرح 390 واحدی مسکن مهر این شهرستان گقت: پیش بینی می شود این طرح تا سال آینده به بهره برداری برسد.
طرح 390 واحدی مسکن مهر آران و بیدگل سال آینده به بهره برداری می رسد

مجتبی آراسته روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ای بی نیوز افزود: ادامه ساخت این طرح نیمه کاره که دولت نهم کلید خورده و بنا به دلایلی متوقف شده بود با پیگیری های صورت گرفته ، از هفته گذشته آغاز شد.
وی تصریح کرد: اعتبار پیش بینی شده برای تکمیل این طرح حدود 350 میلیارد ریال است که 50 درصد آن آورده متقاضی و 50 درصد هم با پرداخت وام کم بهره تامین خواهد شد.
وی ادامه داد: این طرح یک تفاهم سه جانبه بین اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ، مدیریت بانک مسکن استان اصفهان و شرکت مهد فام اصفهان است که پیش بینی می شود در سال آینده به بهره برداری برسد.
آراسته تصریح کرد: ثبت نام متقاضیان این واحد های مسکونی بعد از اطلاع رسانی لازم ، آغاز خواهد شد که در صورت دارا بودن شرایط لازم ، برای واگذاری این واحد ها 400 میلیون آورده متقاضی و 400 یلیون ریال هم وام کم بهره به متقاضی پرداخت خواهد شد.
به گزارش ای بی نیوز ، شهرستان آران و بیدگل هم اکنون 600 واحد مسکن مهر دارد که با تکمیل واحد های جدید به 1000 واحد خواهد رسید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری