امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
روز قدس
خلق حماسه ی دیگر مردم ابوزیدآباد در راهپیمایی روز جهانی قدس و حضور گسترده ، قوی و پرشور مردم در راهپیمایی
راهپیمایی روز قدس در ابوزیدآباد آران و بیدگل

پرتال خبری تحلیلی آران و بیدگل (abnews.ir): مردم همیشه در صحنه و انقلابی ابوزیدآباد و بخش کویرات در دمای بالای 40 درجه با حضور آگاهانه و شجاعانه مدای مظلومیت قدس شریف و فلسطین را سردادند.
مردم انقلابی و روزه دار ابوزیدآباد با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) حضور قوی و پرشور داشته و همانند سیلی خروشان در راهپیمایی روز قدس حضور یافتند و ندای مرگ بر آمریکا و مرگ لر اسرائیل سردادند.
راهپیمایی روز قدس در ابوزیدآباد از میدان امام حسین(ع) (مقابل پایگاه بسیج شهید مصطفی خمینی(ره)) آغاز شد و مردم روزه دار ابوزیدآباد و بخش کویرات با طی مسیر های مسجد صاحب الزمان(عج) و مسجد امام خمینی (ره) در مصلای نماز جمعه ، آستان مقدس امامزاده عیدالله (ع) حضور یافتند. در پایان این راهپیمایی قطعنامه روز قدس قرائت شد.
در بخشی از این قطعنامه آمده است : اینک با گذشت 40 سال از ابتکار راهبردی و معجزگون معمار کبیر انقلاب اسلامی ، حضرت امام خمینی (ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوانروز جهانی قدس و تداوم راهبری اهداف این اقدام مبارک توسط خلف صالح آن حضرت ، سکاندار شجاع ، بصیر و دوراندیش انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای که آرمان <<آزادی قدس شریف>> و <<رهایی مردم فلسطین>> به یک مسأله و خواست جهانی تبدیل شده است و جبهه سلطه و صهیونیسم با شکست رویای <<تسلط از نیل تا فرات>> و تحقق <<خاورمیانه بزرگ>> ، به طوطئه های پلید و جدیدی مانند <<معامله قرن>> و به رسمیت شناختن <<بیت المقدس>> به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی روی آورده اند ، ما شرکت کنندگان در راهپیمایی سراسری و دشمن شکن <<رئز جهانی قدس>> که نماد بیداری امت اسلامی و مظهر زنده بودن ملت و مقاومت فلسطین و انتفاضه <<بازگشت>> است ، مواضع خود را با بانگ رسای توحیدی <<الله اکبر>> و <<خامنه ای رهبر>> به جهانیان اعلام می نماییم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری