امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۴۶
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پلمپ واحد های صنفی در آران و بیدگل
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل گفت: از ابتدای سال ۹۶ تا کنون ۳۳ واحد صنفی به علت عدم رعایت مسائل بهداشتی پلمب شده است.
33 واحد صنفی در آران و بیدگل پلمپ شد

پرتال خبری تحلیلی آران و بیدگل (abnews.ir): علی اعتصام روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ای بی نیوز اظهار داشت: ۳۲ واحد صنفی در سال ۹۶ پلمب شده است که این واحدها شامل رستوران، کارگاه تولید فراورده های لبنی، نانوایی، فروشگاه مواد غذایی، اغذیه فروشی و استخر شنا به دلیل رعایت نکردن مقررات و تکرار تخلف های بهداشتی بوده است.
وی بیان کرد: روز گذشته هم اولین پلمب مربوط به یک اغذیه فروشی در سال ۹۷ انجام شد که یک واحد اغذیه فروشی در شهر ابوزیدآباد به علت رعایت نکردن اصول بهداشتی پلمب شد.
وی افزود: در راستای اجرای ماده 13 قانون مربوط به تولید و عرضه مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، واحدهایی که نسبت به تامین مسائل بهداشتی بعد از پلمب اقدام کنند، پس از 2 تا هفت روز بازگشایی می شوند که نظارت مستمر هم بر آنها صورت می گیرد.
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل ادامه داد: بیشتر واحدهای صنفی این شهرستان اصول بهداشتی را رعایت می کنند اما هیچ واحد صنفی متخلفی در حاشیه امنیت نیست و این مجموعه اجازه تهدید سلامت شهروندان از سوی افراد سودجو را نخواهد داد. 
او در ادامه نیز به مردم توصیه کرد که هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای بسته بندی های مواد خوراکی توجه کرده و در صورت مشاهده محصولات تاریخ مصرف گذشته، مراتب را به شماره 190 سامانه مدیریت ارتباطات مردمی واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گزارش دهند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری