امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۸۴
گروه : سیاسی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
هفته قوه قضاییه
فرماندار آران و بیدگل با گرامیداشت فرارسیدن هفتم تیرماه و هفته قوه قضاییه گفت: اجرای عدالت ، احقاق حقوق مظلومین و عدالت گستری خدمتی الهی و ارزشمند و از آرمان های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دستگاه قضا و قضات گرانقدر ، عاملان نظارت بر تحقق این آرمان هستند.
گرامیداشت هفتم تیرماه و هفته قوه قضاییه در آران و بیدگل

پرتال خبری تحلیلی آران و بیدگل (abnews.ir): ابوالفضل معینی نژاد ، فرماندار آران و بیدگل با گرامیداشت فرارسیدن هفتم تیرماه و هفته قوه قضاییه گفت: اجرای عدالت، احقاق حقوق مظلومین و عدالت گستری خدمتی الهی و ارزشمند و از آرمان های اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دستگاه قضا و قضات گرانقدر ، عاملان نظارت بر تحقق این آرمان هستند. 
وی بیان داشت: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به عنوان بازوی قدرتمند نظام ، با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن منویات و ارشادات مقام معظم رهبری(حفظه الله) ، مسئولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت اجتماعی عهده دار است. 
وی فاجعه عظیم و جانسوز هفتم تیر ماه 1360 و عروج ملکوتی شهید والامقام آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران انقلابی ایشان را از تلخ ترین وقایع تاریخ انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: دراین حادثه چهره پلید منافقین و ادعای مبارزه دروغین آنها بیش از پیش رسوا و ملت ما را نسبت به توطئه ها و ذات خبیث آنان آگاه تر نمود . فرماندار آران و بیدگل ، هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسئولان قضایی ، قضات و کارکنان این قوه در شهرستان آران و بیدگل تبریک عرض نمود و از درگاه خداوند منان برای کلیه دست اندرکاران عرصه خطیر قضاوت و اجرای عدالت در راستای تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیقات روزافزون مسالت نمود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری