امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۵۹۷
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
هواشناسی استان اصفهان
کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان گفت: شاخص تابش فرابنفش اصفهان در حال حاضر بر روی 11 است و با این شرایط بهتر است که شهروندان اصفهان بیشتر از 15 دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.
آفتاب برای اصفهانی ها ضرر دارد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): نازنین زهرا سیدان در خصوص بررسی آخرین نقشه‌ های هواشناسی Meteorology استان اصفهان اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر حاکمیت جوی پایدار بر روی استان تا سه روز آینده است.

وی افزود: در بعدازظهرها برای اکثر مناطق استان و به ویژه مناطق شرقی وزش باد نیز پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان با اشاره به کاهش چهار درجه‌ای دمای هوا در شهرستان‌های شرق استان طی ۲۴ ساعت اخیر اشاره کرد و گفت: از امروز تا جمعه دمای هوا در اکثر مناطق استان اصفهان تغییری نخواهد داشت.

وی به روند افزایشی دمای هوای اصفهان از روز شنبه خبر داد و گفت: به صورت میانگین از روز شنبه دمای هوا در اکثر نقاط استان اصفهان سه درجه سانتی‌گراد افزایش می‌یابد.

سیدان بیشینه و کمینه دمای هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت آینده را به ترتیب ۳۸ و ۲۱ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: در این بازه زمانی آران و بیدگل با دمای ۴۱ و بویین میان دشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد، گرم‌ترین و سردترین نقطه استان اصفهان پیش بینی‌ شده‌اند.

وی در خصوص شاخص تابش فرابنفش در اصفهان نیز گفت: در حال حاضر این شاخص بر روی عدد ۱۱ قرار دارد که با توجه به توصیه‌های پزشکی بهتر است بیشتر از ۱۵ دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری