امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
افتتاحیه ساختمان امور بانوان ابوزیدآباد
ساختمان امور بانوان شهر ابوزیدآباد تحت نظارت شهرداری به منظور برگزاری کلاس های آموزش فنی و حرفه ای و دوره های آموزش خانواده در ابوزیدآباد افتتاح شد.
ساختمان امور بانوان شهر ابوزیدآباد افتتاح شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش آران و بیدگل نیوز ، شهردار ابوزیدآباد در این مراسم با بیان اینکه جوانان و بانوان شهر علاوه بر آموزش های نظری به دنبال فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی نیز هستند افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آران و بیدگل تا مرکز ابوزیدآباد حدود 45 کیلومتر فاصله دارد که رفت و آمد را برای بانوان سخت و خطر آفرین کرده است.

سید حسین سیدین ادامه داد: مسافت زیاد باعث عدم شرکت بانوان در کلاس و دوره های آموزشی شده است که در نتیجه به نظر می رسید ایجاد بستری مناسب در مرکز شهر ابوزیدآباد جهت استقبال بیشتر بانوان برای شرکت در کلاس های آموزشی و خلق دستاوردهای درخشان امری ضروری است.

شهردار ابوزیدآباد با بیان اینکه این مکان آموزشی با هدف ارتقای سطح کیفی و کمی آموزش های فنی و حرفه ای در چندین رشته راه اندازی شده،افزود: افتتاح چنین مراکزی با زمینه کاری آموزشی قطعا در اشتغال منطقه تأثیرات مثبت بسیاری خواهد داشت.

وی افزود: امور بانوان شهر دوره های آموزشی را در رشته های بدنسازی ، خیاطی ، آرایشگری ، کیف دوزی ، روبان دوزی ، بافندگی عروسکهای تزئینی و فیروزه کوبی روی مس را تحت نظارت اساتید و کارشناسان فنی و حرفه ای برگزار خواهد کرد.

سیدین با توجه به اهمیت دادن به نهاد خانواده در سطح جامعه اظهار داشت: برگزاری همایش های آموزشی و توجیهی آسیب های اجتماعی همچون طلاق ، اعتیاد و فضای مجازی با حضور اساتید مجرب و دانشگاهی نیز از برنامه های امور بانوان شهر خواهد بود.

به گزارش ای بی نیوز، این مرکز با زیر بنای 170 متر مربع در خیابان امام خمینی(ره) شهر ابوزیدآباد روز گذشته با حضور مسئولین شهرستان و بخش کویرات افتتاح شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری