امام زمان (عج): هیچ چیزى و عملى همانند نماز ، بینى شیطان را به خاک ذلّت نمى مالد و او را ذلیل نمى کند.      
کد خبر: ۱۰۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
تامین منابع مالی و مواد اولیه دغدغه اصلی تولیدکنندگان
به گفته نماینده آران ‌و بیدگل در مجلس ، در صورتی وزارت کار و صنعت مواد اولیه و منابع مالی صنایع فرش منطقه کاشان و آران‌ و بیدگل را تامین نکنند، کارگران این کارخانه‌ ها به بیمه بیکاری معرفی می‌شوند.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): یکی از کارگران شرکت‌ های فرش ماشینی آران‌ و بیدگل گفت: تولیدکنندگان فرش ماشینی به علت نوسان زیاد قیمت ارز و مواد اولیه تصمیم به تعطیلی واحدهای تولیدی خود گرفته‌اند. این تصمیم به معنای تعطیلی 700 کارگاه و شرکت تولیدکننده فرش ماشینی در این شهرستان است.

وی ادامه داد: با کاهش بیمه قالیبافان در این مدت و از طرفی مشکلات مالی شرکت‌های تولید فرش آران ‌و بیدگل حیات شغلی ما کارگران با خطر جدی روبه رو شده است.
این کارگر با بیان اینکه کارگران یک به یک خود را به بیمه بیکاری معرفی می‌کنند ، بیان کرد: نزدیک به 80 درصد از این متقاضیان بیمه بیکاری ، کارگران مشغول در واحدهای تولیدی فرش ماشینی هستند.

50 خط تولید نساجی در آستانه تعطیلی 
سیدجواد ساداتی نژاد (نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس) با انتقاد از شرایط پیش‌ آمده برای کارگاه ‌های تولید فرش ماشینی آران ‌و بیدگل گفت: تمام تلاش وزارت وزیر کار و اقتصاد باید برای رفع مشکلات کارخانه ‌های تولیدی این کارگاه‌ های تولید باشد.

وی ادامه داد: در صورتی که مواد اولیه و منابع مالی صنایع فرش منطقه کاشان و آران ‌و بیدگل تامین نشود ؛ کارگران این کارخانه‌ ها به بیمه بیکاری معرفی می‌شوند. در حال حاضر این شرکت ‌ها در بحران تعطیلی و توقف تولید و بیکاری کارگران خود هستند.

وی ، رسیدگی عاجل به این بحران را از وزیر کار و اقتصاد با تدبیر ویژه خواستار شد و گفت: در صورتی که این تامین مالی و مواد اولیه برای صنایع نساجی فراهم نشود صنایع بافندگی فرش هم نخواهند توانست تولید کنند و خطوط تولید آنها نیز تعطیل خواهدشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری