امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۱۳
گروه : اقتصادی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پلمپ سفره خانه های متخلف
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از پلمب ۳ باب سفره خانه بدون مجوز به دلیل عرضه قلیان این شهرستان خبر داد.
۳ باب سفره خانه در آران و بیدگل پلمپ شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): علی اعتصام عصر شنبه به خبرنگار ای بی نیوز گفت: این ۳ سفره خانه در بازرسی مشترک ماموران بهداشت و نیروی انتظامی به دلیل عرضه قلیان و نواقص بهداشتی پس از بازرسی ماموران بهداشت پلمپ و ۶۸ جام قلیان نیز کشف و ضبط شد.

وی افزود: عرضه و مصرف قلیان در اماکن عمومی و سفره خانه ها در آران و بیدگل ممنوع است و با توجه به خطرهای ناشی از مصرف قلیان به ویژه برای جوانان انتظار می رود خانواده ها هوشیار بوده و از مصرف قلیان توسط فرزندان جلوگیری کنند.

مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل همچنین از پلمب یک واحد ماست بندی به علت تخلف بهداشتی خبر داد و گفت: بعد از رفع نقص بهداشتی این واحد دوباره به چرخ تولید بازگشت.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تا کنون ۸ واحد صنفی به علت عدم رعایت مسائل بهداشتی پلمب شده است که این واحدها شامل سفره خانه سنتی، کارگاه تولید فراورده های لبنی، فروشگاه مواد غذایی، اغذیه فروشی به دلیل رعایت نکردن مقررات و تکرار تخلف های بهداشتی بوده است.

وی افزود: در راستای اجرای ماده 13 قانون مربوط به تولید و عرضه مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، واحدهایی که نسبت به تامین مسائل بهداشتی بعد از پلمب اقدام کنند، پس از 2 تا هفت روز بازگشایی می شوند که نظارت مستمر هم بر آنها صورت می گیرد.

مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل ادامه داد: بیشتر واحدهای صنفی این شهرستان اصول بهداشتی را رعایت می کنند اما هیچ واحد صنفی متخلفی در حاشیه امنیت نیست و این مجموعه اجازه تهدید سلامت شهروندان از سوی افراد سودجو را نخواهد داد.

او در ادامه نیز به مردم توصیه کرد که هنگام خرید به تاریخ تولید و انقضای بسته بندی های مواد خوراکی توجه کرده و در صورت مشاهده محصولات تاریخ مصرف گذشته، مراتب را به شماره 190 سامانه مدیریت ارتباطات مردمی واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان گزارش دهند.

بیش از سه هزار و 100 واحد صنفی بر اساس آخرین آمارها در شهرستان آران و بیدگل وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری