امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۱۴
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بررسی و رفع مشکلات صنعتگران با حضور معاونین وزرای صنعت ، معدن و تجارت و اقتصاد و دارایی در شهرستان
ابوالفضل معینی نژاد ، فرماندار با اشاره مشکلات صنایع ریسندگی و بافندگی شهرستان در حوزه تأمین منابع مالی مواد اولیه اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل به عنوان نماد اقتصاد مقاومتی ، نیازمند حمایت و کمک بیشتر دولت است.
تعصب و غیرت تولید کنندگان فرش ماشینی شهرستان برای فعالیت بیشتر ستودنی است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل ، ابوالفضل معینی نژاد ، فرماندار با اشاره مشکلات صنایع ریسندگی و بافندگی شهرستان در حوزه تأمین منابع مالی مواد اولیه اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل به عنوان نماد اقتصاد مقاومتی ، نیازمند حمایت و کمک بیشتر دولت است.

وی مشکلات پیش رو در شهرک های صنعتی شهرستان را یک مشکل ملی برشمرد و افزود: اکنون شرایط خاصی در دنیا داریم و مشکلات اقتصادی که قدرت های استکباری از جمله آمریکا و اسرائیل برای کشور اسلامی ما ایجاد نموده اند ما را در یک پیچ خطرناکی قرار داده اند.

معینی نژاد تعصب و غیرت صنعتگران شهرستان در ادامه یافتن فعالیت آنان ، علیرغم مشکلات پیش آمده را مثال زدنی خواند و گفت: شهرستان آران و بیدگل ، قطب نخست نساجی کشور اکنون تحت تاثیر صادرات و واردات و نوسان زیاد قیمت ارز و مواد اولیه دچار مشکلاتی شده است.

فرماندار با بیان این نکته که فرمانداری شهرستان در رفع دغدغه مندی صنعتگران اهتمام ویژه ای داشته خاطر نشان کرد: طی هفته گذشته و جاری در جلسات کمیسیون کارگری و ستاد ارزی استان در محل استانداری اصفهان و همچنین جلسات مختلف با صنعتگران شهرستان در محل فرمانداری مشکلات و مباحث صنعت نساجی شهرستان مطرح  و پیگیری شد.

وی از پیگیری های انجام شده و سفر معاونین وزاری صنعت ، معدن ، تجارت ، اقتصاد  و دارایی به شهرستان آران و بیدگل در روز چهارشنبه ۱۳ تیرماه به منظور بررسی و ارائه راهکار برای فعالیت بیشتر کارخانجات ریسندگی و فرشبافی خبر داد و گفت: امیدواریم با حضور موثر نمایندگان این وزرا در شهرستان ، مشکلات تولید کنندگان فرش ماشینی شهرستان هر چه سریع تر برطرف شود و چرخ اقتصاد این شهرستان و دارنده دومین قطب بین المللی نساجی با فعالیت مستمر خود همچنان در دنیا افتخار آفرین باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری