امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
برگزاری نشست فعالان اقتصادی در کاشان
نشست فعالان اقتصادی منطقه کاشان با حضور محسن صالحی نیا ، معاون وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، گلنار نصرالهی مشاور وزیر صنعت ، معدن ، تجارت ، افسانه محرابی مدیرکل دفتر نساجی و امور پوشاک و نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس در شهرک صباحی بیدگلی برگزار شد.
نشست فعالان اقتصادی منطقه کاشان برگزار شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): سید جواد ساداتی نژاد صبح امروز در نشست فعالان اقتصادی در منطقه صنعتی شهرک سلیمان صباحی اظهار داشت: تمامی شرکت های این منطقه صنایع خصوصی هستند و با وجود رکود و شرایط نامناسب اقتصادی غیرتمندانه برای صیانت از این صنعت تلاش می کنند.

نماینده مردم آران و بیدگل و کاشان در مجلس افزود: امروز تولید کننده ما دچار فشار مالی است زیرا هم برای تهیه  مواد اولیه و هم از نظر تامین مالی ، دچار مشکل شده اند اما این کارآفرینان عرصه صنعت ، رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و تلاش زیادی می‌کنند تا صنعت را در این منطقه پایدار و احیا نگه دارند.

وی افزود: در این منطقه بالای 17000 نفر در صنعت فرش کار می کنند که اگر نتوانیم مشکلات آنها را برطرف کنیم یک تعطیلی فزاینده در منطقه و شهرستان خواهیم داشت.

ساداتی نژاد نماینده مردم آران و بیدگل و کاشان خاطرنشان کرد : با تشکر از معاون و مشاوران وزارت صنعت ، معدن و تجارت برای رسیدگی و اهتمام به مشکل این منطقه از آنها خواست تا نگاه ویژه تری به این منطقه شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری