امام زمان (عج): هیچ چیزى و عملى همانند نماز ، بینى شیطان را به خاک ذلّت نمى مالد و او را ذلیل نمى کند.      
کد خبر: ۱۰۶۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
14 تیر روز شهرداری و دهیاری
ابوالفضل معینی نژاد ، فرماندار آران و بیدگل به مناسبت 14 تیرماه ، روز شهرداری و دهیاری پیامی را صادر کرد و به حضور مخاطبان میرسانیم.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): متن پیام فرماندار آران و بیدگل به مناسبت روز شهرداری و دهیاری به شرح زیر میباشد:

بسمه تعالی

بی تردید در فرایند مردم سالاری ، کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.

آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌ سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم ، زیبا ، توسعه یافته و پویا ، نیازمند تلاش‌ ، حمت و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری است.

در همین راستا ، فرا رسیدن ۱۴ تیرماه به عنوان روز « شهرداری و دهیاری » را فرصتی میبینم برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری و روستایی است که شبانه روز برای توسعه ، پیشرفت و بالندگی استان تلاش و فعالیت می‌کنند.

اینجانب این روز را به همه دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی شهرستان آران و بیدگل تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش بی وقفه شهرداری ها و دهیاری ها ، فضای شهرها و روستاها برای مردم شریف و متدین شهرستان ، ایمن ، لذت بخش ، زیبا و نشاط آفرین گردد .

از درگاه ایزد متعال موفقیت همگان را در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، منویات رهبر حکیم و فرزانه انقلاب و برنامه های دولت تدبیر و امید در سال « حمایت از کالای ایرانی » در مسیر ارتقاء کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم عزیز مسئلت می نمایم.

ابوالفضل معینی نژاد

فرماندار آران و بیدگل
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری