امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
استقرار طرح جدید در آران و بیدگل
طی مراسمی که در سالن ۴ دی با حضور فرماندار و شهردار آران و بیدگل ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی منطقه برگزار گردید از طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی در شهرداری آران و بیدگل رونمایی شد.
از طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی در شهرداری آران و بیدگل رونمایی شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): همزمان با سالروز تاسیس شهرداری آران و بیدگل و روز شهرداری و دهیاری ، از طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی در شهرداری آران و بیدگل رونمایی شد.

این مراسم با حضور فرماندار و شهردار آران و بیدگل ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی منطقه در سالن ۴ دی برگزار گردید.

ابوالفضل معینی نژاد، فرماندار آران و بیدگل در این مراسم ، روز شهرداری و دهیاری و سالروز تاسیس شهرداری آران و بیدگل را تبریک گفت و  از پیاده سازی نرم افزار جامع یکپارچه مالی و رونمایی از طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی تشکر کرد و در ادامه افزود:برنامه ریزی صحیح و مدیریت مالی به منظور استفاده بهینه از منابع محدود یکی از بهترین چالشهای مدیریت شهری امروز است.

وی شهرداری ها را ویترین شخصیت شهرستان معرفی کرد در ادامه صحبت های خود گفت: شهرداری ها از نظر زیبایی معابر و فضای شهری ، معرف شهرستان در سبک ومدیریت آن شهر هستند.

فرماندار با اشاره به ورود مسافران مختلف به این شهرستان افزود: در حوزه های مختلف گردشگری، صنعتی و مذهبی پذیرای مهمانان و مسافران از مناطق مختلفی هستیم و قطعا نظر آنان درباره فضای شهری مهم و قابل توجه است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری