امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۳۰
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
راه اندازی میز خدمت بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان
فرماندار آران و بیدگل در دومین جلسه شورای اداری شهرستان در دبیرستان توسعه دانش شهر ابوزیدآباد ، وظیفه همگان در برابر جنگ اقتصادی مهم برشمرد و افزود: ایجاد بستر تولید و حمایت از تولیدکنندگان وظیفه همه مسئولان است.
حمایت از تولیدکنندگان در جنگ اقتصادی امروز و ایجاد بستر تولید برای آن ها

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): ابوالفضل معینی نژاد فرماندار در دومین جلسه شورای اداری شهرستان در دبیرستان توسعه دانش شهر ابوزیدآباد ، با اشاره به دشمنی استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و راه اندازی جنگ اقتصادی توسط این دشمن کینه توز اظهار داشت: جنگ اقتصادی و تعطیلی یک واحد تولیدی مضرات جبران ناپذیری بر فضای اجتماعی و اقتصادی جامعه وارد و آسیبهای اجتماعی فراوانی به دنبال دارد.

وی وظیفه همگان را در برابر این جنگ اقتصادی مهم برشمرد و افزود: ایجاد بستر تولید و حمایت از تولیدکنندگان وظیفه همه مسئولان است.

معینی نژاد با اشاره به محدودیت اعتبارات هزینه ای خواستار صرفه جویی در هزینه ها ، استفاده بهینه در منابع مالی و افزایش بهره وری منابع توسط ادارات شهرستان شد.

وی به تغییر ساعت ادارات شهرستان در فصل گرما اشاره کرد و افزود: ساعت کاری ادارات از ۶:۳۰ الی ۱۳:۳۰ در دو ماه تیر و مرداد ماه ، راهکاری برای صرفه جویی در مصرف انرژی بخصوص مصرف برق و به حداقل رساندن مصرف برق در ساعات اداری است و ادارات باید به این مهم توجه داشته باشند.

فرماندار آران و بیدگل به راه اندازی و استقرار میز خدمت از اول تیر ماه در ادارات شهرستان تاکید نمود و خاطر نشان کرد: بمنظور جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان ، تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از سرگردانی مردم ، این میز خدمت راه اندازی می شود.

وی همچنین به کاهش اعتبارات در اعتبارات تملک دارایی ها اشاره کرد و خواستار جذب اعتبارات ملی توسط ادارات شهرستان شد و خاطرنشان کرد: برخی ادارات در جذب اعتبارت ، بخصوص اسناد خزانه خوب عمل نمی کنند.

فرماندار بر رفع مشکلات زیربنایی پروژه ها در بخش کویرات تاکید نمود و گفت: مشکلات اساسی مثل سالنهای ورزشی ، جاده ها ، مراکز درمانی و اصلاح شبکه های آب در بخش کویرات وجود دارد که همه مسئولان به عنوان یک خدمت گزار باید به این شرایط توجه کنند.

وی ادامه داد: ۱۳ سال است موضوع احداث ناحیه صنعتی در بخش کویرات مطرح است و هرچند فرمانداری این موضوع را پیگیری کرده و به زودی زود شاهد حل این مشکل خواهیم بود اما متاسفانه برخی درک درستی از چالشها و مشکلات جامعه ندارند و در این قبال احساس مسئولیتی نمی کنند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
آروني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
0
0
جدول قطع برق آران و بيدگل را منتشر كنيد اگر اداره برق اين برنامه را دارند .............
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری