امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
چاه های کشاورزی
نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح هوشمندسازی چاه‌های کشاورزی شهرستان نطنز عادلانه نیست، گفت: مشکل قطعی آب در شهرستان نطنز برطرف شده، اما سختی آب نطنز بالاست که آن را غیر قابل شرب کرده است.
عادلانه نبودن طرح هوشمندسازی چاه های کشاورزی

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): مرتضی صفاری نطنزی با اشاره به معضل آب نطنز که از دهه گذشته آغاز شده است ، اظهار کرد: مشکلات آب شهرستان نطنز با وجود همکاری نهادهای استان اصفهان همچنان به قوت خود باقی است.

وی افزود: در حوزه تأمین آب شهرستان نطنز نیز انتقال آب و حفر چاه از جمله راهکارهای پیش رو بوده که در همین راستا از مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان خواستار تسریع روند حفر چاه شدیم.

نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل پکیج فاضلاب مسکن مهر شهرستان نطنز نیز تا حدودی حل شده، اما هنوز نیازمند مساعدت‌هایی از طرف مراجع ذیربط است.

وی با بیان اینکه طرح هوشمندسازی چاه‌های کشاورزی شهرستان نطنز عادلانه نیست، خاطرنشان کرد: در همسایگی نطنز، شهرستان آران و بیدگل بدون محدودیت و اردستان با محدودیت کمتر برداشت آب دارند که همین امر موجبات اعتراض کشاورزان نطنزی را فراهم کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری