امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بیکاری در آران و بیدگل
ساداتی نژاد ، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: در سالهای اخیر حدود 17هزار کارگر در آران و بیدگل و حدود 15هزار کارگر کارخانجات فرش در آستانه بیکاری و قرار دارند.
آران و بیدگل در آستانه فاجعه بیکاری است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): سید جواد ساداتی نژاد در نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان که به میزبانی شهرستان نطنز برگزار شد، گفت: متاسفانه در سالهای اخیر به سبب کمبود مواد اولیه به دلیل تغییرات قیمت ارز ، نزدیک به ۱۷هزار  کارگر در شهرستان آران و بیدگل و تعداد ۱۵ هزار کارگر کارخانجات فرش در آستانه بیکاری قرار گرفته اند که اگر این مسئله تلخ اتفاق بیفتد برای شهرستان و کشور فاجعه آور خواهد بود.

ساداتی نژاد به مسائل بهداشت و درمان اشاره کرد و  گفت: برای حل مسائل نظارت در حوزه بهداشت و درمان در مرکز استان، می توان با دادن اعتبارات کافی و تقویت و تفویض اختیارات بیشتر به دانشگاه علوم پزشکی کاشان ، شهرستان های شمال اصفهان را تحت پوشش  این دانشگاه قرار داد تا مشکلات مرکز استان کاهش پیدا کند.

نماینده کاشان و آران و بیدگل استاندار اصفهان را خطاب قرار داد و اظهار کرد: همان گونه که مسئولان استان اصفهان به خصوص شخص استاندار برای رفع مشکلات کشاورزان شرق اصفهان پیگیر این ماجرا هستند و مبلغ قابل توجهی هم از سوی دولت برای این امر اختصاص یافته است برای رفع این مشکل نیز می توان اقداماتی انجام داد.

ساداتی نژاد در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: اشتغال و نابسامانی های اقتصادی دو معضل بزرگی هستند که باید حل و رفع شوند تا دغدغه مردم نیز در این حوزه کاهش یابد.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نماينده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
0
0
خوب وظيفه شما چيه فقط حرف و جلسه و سمينار خوب شما يه كاري بكنيد شما ميدوني كارگري كه حتي يك ماه بيكاره و خرجي نداره تو اين وضعيت اقتصادي يعني چه بازم غيرت نسل فردا درد و دل مردم را بي پرده نمايش ميده و لي شما ها ميترسيد موقعيتتون به خطر بيفته
غریبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
0
0
خدا قوت دکتر جان
بهتر نیست از داشته ها حرف بزنیم به جای نداشته ها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
0
0
با سلام
چرا جذب نخبگان در دستگاههای اجرایی در حد صفر است؟
چرا جذب نخبگان در دستگاههای اجرایی کشور در حد صفر است؟ چرا با هزینه زیاد و زمان طولانی نخبگان را جهت جذب در دستگاههای اجرایی کشور توسط بنیاد نخبگان شناسایی و پس از آن صرفا به آنها برگه ای می دهیم که هیچ سازمانی آنرا قبول ندارد؟ چرا هیچ سهمیه ای در جذب دستگاههای کشور برای نخبگان لحاظ نمی شود؟ چرا مدام فریاد حمایت از نخبگان را می زنیم و نخبه داخلی را رها و خانه نشین و مدام نگران خارج نشین ها هستیم؟ چرا نخبه ای که با فیلترهای پیچیده بر اساس تخصص در رشته خود انتخاب می کنیم در آزمون های استخدامی بر اساس ریاضی و فارسی و ... در حد لیسانس مورد سنجش قرار می دهیم؟ واقعا نخبه علوم و فنون کشور در سطح دکتری اگر چند سوال فارسی و ریاضی را پاسخ ندهد بایستی خانه نشین باشد؟ واقعا معیار ما درست است؟ چرا هیچ فرد و سازمانی برای نجات نخبگان کشور فکری نمی کند و همه مسئولین در حال پاسکاری نخبگان به یکدیگر هستند؟ چرا دفاتر بنیاد نخبگان در استانها محل بروکراسی اداری و باند بازی و نامه بازی مسئولین در جهت پاسکاری نخبگان شده است؟ واقعا در شرایطی که کشور از سوی دشمنان با قدرت آنها ناشی از علم مدام تهدید می شود شایسته است که نخبگان علمی این چنین به بازی گرفته شوند یا خانه نشین گردند و یا مجبور به ترک کشور شوند؟
همه مقصرند از دولت تا بنیاد نخبگانی که فقط ظاهر آن باقیست و مسئولینی در استانها که فقط بازی می کنند با بهترین جوانان کشور ...
ظلمی که امروز و دیروز ما با کشور کردیم و سبب زورگویی دشمنان ناشی از ضعف علمی گشتیم بر گردن تک تک ماست ...
نخبگان را عملی و دلسوزانه تا دیر نشده است دریابید ...
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری