امام زمان (عج): هیچ چیزى و عملى همانند نماز ، بینى شیطان را به خاک ذلّت نمى مالد و او را ذلیل نمى کند.      
کد خبر: ۱۰۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بیکاری در آران و بیدگل
ساداتی نژاد ، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: در سالهای اخیر حدود 17هزار کارگر در آران و بیدگل و حدود 15هزار کارگر کارخانجات فرش در آستانه بیکاری و قرار دارند.
آران و بیدگل در آستانه فاجعه بیکاری است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): سید جواد ساداتی نژاد در نشست مجمع نمایندگان استان اصفهان که به میزبانی شهرستان نطنز برگزار شد، گفت: متاسفانه در سالهای اخیر به سبب کمبود مواد اولیه به دلیل تغییرات قیمت ارز ، نزدیک به ۱۷هزار  کارگر در شهرستان آران و بیدگل و تعداد ۱۵ هزار کارگر کارخانجات فرش در آستانه بیکاری قرار گرفته اند که اگر این مسئله تلخ اتفاق بیفتد برای شهرستان و کشور فاجعه آور خواهد بود.

ساداتی نژاد به مسائل بهداشت و درمان اشاره کرد و  گفت: برای حل مسائل نظارت در حوزه بهداشت و درمان در مرکز استان، می توان با دادن اعتبارات کافی و تقویت و تفویض اختیارات بیشتر به دانشگاه علوم پزشکی کاشان ، شهرستان های شمال اصفهان را تحت پوشش  این دانشگاه قرار داد تا مشکلات مرکز استان کاهش پیدا کند.

نماینده کاشان و آران و بیدگل استاندار اصفهان را خطاب قرار داد و اظهار کرد: همان گونه که مسئولان استان اصفهان به خصوص شخص استاندار برای رفع مشکلات کشاورزان شرق اصفهان پیگیر این ماجرا هستند و مبلغ قابل توجهی هم از سوی دولت برای این امر اختصاص یافته است برای رفع این مشکل نیز می توان اقداماتی انجام داد.

ساداتی نژاد در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: اشتغال و نابسامانی های اقتصادی دو معضل بزرگی هستند که باید حل و رفع شوند تا دغدغه مردم نیز در این حوزه کاهش یابد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری