امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۳۶
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
خاموشی ها در آران و بیدگل
مدیر امور برق آران و بیدگل از کاهش قطعی برق و حجم خاموشی ها در این شهرستان به یک چهارم نسبت به هفته های قبل خبر داد.
خاموشی ها در آران و بیدگل به یک چهارم کاهش یافت

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): حمید رضا رجبی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ای بی نیوز افزود: به دنبال بهبود نسبی هوا و کاهش مصرف برق در سطح استان اصفهان، از ابتدای هفته قطعی برق در این شهرستان کاهش چشمگیری داشته است بطوریکه قطعی برق از ۱۶ خط به ۴ خط کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: به دنبال بهبود نسبی هوا و در صورت تداوم کاهش دما، پیش بینی می شود از نیمه مرداد ماه ، قطعی برق و خاموشی به صفر برسد که امور برق کشور تمام تلاش خود را در این راستا خواهد داشت.

مدیر امور برق آران و بیدگل پیشتر از افزایش نزدیک به چهار درصدی میزان مصرف برق در شهرستان آران و بیدگل نسبت به سال گذشته خبر داده، بطوریکه میانگین مصرف روزانه برق از 72 مگاوات به 75 مگاوات رسیده بود.

به گفته رجبی، سهمیه قطعی برق در استان اصفهان در اوج خاموشی ها، روزانه نزدیک به 500 مگاوات بود که سهمیه شهرستان آران و بیدگل از قطعی ها، روزانه نزدیک به پنج تا هشت مگاوات بود.

وی در ادامه افزود: فرهنگ سازی بهترین راهکار مدیریت مصرف و جلوگیری از اعمال قطعی برق است که در ساعت های اوج میزان مصرف باید بیشتر مورد توجه مردم باشد.

مدیر امور برق آران و بیدگل با تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف انرژی به ویژه در زمان های اوج مصرف (11 تا 17) بیان کرد: خاموش کردن لامپ‌های اضافی، استفاده از دور کند کولرهای آبی، تنظیم دمای کولر گازی و کاهش استفاده از لوازم پرمصرفی مانند اتو، لباسشویی، ظرفشویی و جاروبرقی هنگام استفاده از وسایل سرمایشی باید در راستای تامین برق پایدار مورد توجه باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری