امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
جشنواره کشوری خبرنگاران برتر رضوی
خبرنگار اهل نوش آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل ،حرمت السادات متولی رتبه دوم سومین دوره جشنواره خبرنگاران برتر رضوی سراسر کشور را بدست آورد.
خبرنگاری از آران و بیدگل دومین برگزیده جشنواره کشوری خبرنگاران برتر رضوی شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): حرمت السادات متولی خبرنگار اهل نوش آباد شهرستان آران و بیدگل ، رتبه دوم دوره جشنواره خبرنگاران برتر رضوی را از آن خود کرد.

آثار این خبرنگار با موضوع امام رضا(ع) ، حضور کاروان زیر سایه خورشید اعزامی از آستان قدس رضوی به کاشان و ترویج فرهنگ رضوی رتبه دوم در بین پنج برگزیده سومین دوره جشنواره «خبرنگاران برتر رضوی» در ماه تیر را به خود اختصاص داد.

به برگزیدگان این جشنواره از رتبه اول تا پنجم به ترتیب هر کدام 10 میلیون و دویست و پنجاه هزار ریال، 10 میلیون ریال،  7 میلیون و پانصد هزار ریال ، 5 میلیون ریال و دو میلیون و پانصد هزار ریال اهدا خواهد شد.

در قالب این جشنواره، هیئت داوران آثار خبرنگاران 27 استان کشور را بر اساس تعداد آثار ارسالی، کیفیت آثار و میزان بازدید از مطلب ارسالی را بررسی کرد که بر این اساس «ندا خاکی زاده» از خوزستان، «حرمت سادات متولی» از آران و بیدگل، «لعیا نورانی زنوز» از آذربایجان غربی، «زهرا اکبرنیا» از همدان و «علی ویسی» از کهگیلویه و بویراحمد به ترتیب رتبه های اول تا پنجم این دوره از جشنواره را به دست آوردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری