امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
کارشناس فرهنگی اجتماعی و قرآنی اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل :
در چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه ۶ نخبه قرآنی آران و بیدگلی به مرحله کشوری راه یافتند.
۶ نخبه قرآنی آران و بیدگلی به مرحله کشوری مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه راه یافتند

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): مهدی باریکرسفی ، کارشناس فرهنگی اجتماعی و قرآنی اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل در گفت و گو با خبرنگاران گفت: 6 نفر از نخبگان قرآنی این شهرستان به مرحله کشوری مسابقات قران کریم اوقاف و امور خیریه راه یافتند.

وی افزود: چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن کریم در 8 رشته حفظ کل حفظ 20 جزء ، حفظ 10 جزء ، پنج جزء ، قرائت ترتیل ، اذان و دعاخوانی با حضور 500 شرکت کننده در دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان اصفهان برگزار شد.
 
کارشناس فرهنگی اجتماعی و قرآنی اوقاف و امور خیریه آران و بیدگل بیان داشت: در این مسابقات ، محمد جواد نصیری با کسب رتبه نخست رشته حفظ بیست جزء قرآن کریم ، احسان نوروزیان با کسب رتبه نخست حفظ ده جزء قرآن کریم ، علیرضا مبین زاده با کسب رتبه دوم حفظ ده جزء قرآن کریم و حسین خانی با کسب رتبه چهارم حفظ کل قرآن کریم جواز حضور در مسابقات کشوری را به دست آوردند. 
 
باریکرسفی در ادامه اظهار داشت: همچنین در بخش بانوان ، زینب چتری رتبه سوم حفظ پنج جزء قرآن کریم و طیبه خدمتکار رتبه چهارم حفظ ده جزء قرآن کریم را به دست آورد و به مرحله کشوری راه یافت.
 
وی افزود: مسابقات کشوری شهریور ماه امسال در دو مرحله مقدماتی و نهایی در شهرهای قم و اراک برگزار خواهد شد.

شهرستان آران و بیدگل به واسطه ظرفیت های فراوان قرآنی و فعالیت های گسترده در حوزه قرآن و عترت ، در 7 سال متوالی به عنوان شهر نمونه قرآنی کشور معرفی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری