امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت آران و بیدگل :
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت آران و بیدگل از تولید نخستین فرش با کیفیت ۱۵۰۰ شانه ایرانی در آران و بیدگل خبر داد.
نخستین فرش ۱۵۰۰ شانه ایرانی در آران و بیدگل تولید شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): مجتبی محلوجی با بیان اینکه تولید این محصول از ابتدای سال آغاز اما به دلیل نقص جزیی ، از ابتدای ماه جاری محصول این واحد به تولید انبوه رسیده گفت: بافت دست بافت گونه فرش های هزار و 500 شانه این کارخانه در حال حاضر در اندازه های 6 ، 9 و 12 متری با استفاده از دو دستگاه تولید و روانه بازار شده است.

وی افزود: صادرات بالا ، از مزیت های تولید این فرش است که در حال حاضر و در ابتدای کار تولید نیمی از این محصول تولیدی به کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس صادر می شود.

محلوجی با اشاره به اینکه این واحد تولیدی سال گذشته نیز به عنوان صادر کننده نمونه ملی معرفی شد ، گفت: با راه اندازی دو دستگاه بافت فرش 1500 شانه ، تولید این واحد از 420 هزار به 540 هزار مترمربع در سال افزایش می باید.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت آران و بیدگل ، راه اندازی واحد ریسندگی در این واحد تولیدی را از دیگر مزیت های فرش تولیدی در واحد ماشینی قیطران بیان کرد و افزود: ظرفیت تولید این واحد ریسندگی درحال حاضر بدون نیاز به نخ خارجی ، دو هزار و 800 تن انواع نخ آکرولیک با کیفیت داخلی است. 

محلوجی از افزایش اشتغال به کار در این واحد تولیدی هم خبر داد و تصریح کرد: با راه اندازی این خط تولید ، ظرفیت اشتغال در این واحد از 180 به 330 نفر افزایش یافت.

آران و بیدگل با تولید سالانه 45 میلیون مترمربع قطب بین المللی فرش ماشینی کشور است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری