امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۴۴
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
افتتاح پروژه های عباس آباد
با افتتاح 9 پروژه شورایاری محله عباس آباد آران و بیدگل قطار پیشرفت عباس آباد 1406 به راه افتاد.
شورایاری و مدیریت محله در عباس آباد عملیاتی شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): عصر روز گذشته با حضور مردم، مسئولین و خانواده معظم شهدا، از9 پروژه حوزه ورزش و سلامت، مبلمان شهری، زیرساختی، بهداشت و محیط زیست، در محله عباس آباد رونمایی شد. 

به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران و پرچم های الوان در ورودی خیابان عباس آباد ، رونمایی از بانک اطلاعاتی محله و انتشار نتایج سرشماری محله عباس آباد ، افتتاح دفتر شورایاری و مدیریت محله، انتشار نشریه تمام رنگی شورایاری، افتتاح دفتر بیمه اختصاصی محله عباس آباد ، راه اندازی ایستگاه پدال دوچرخه خانوادگی وبهرهبرداری از دو دستگاه دوچرخه خانوادگی، راه اندازی ایستگاه سلامت ، رنگ آمیزی و نقاشی سطل زباله های محله عباس آباد و رونمایی از آکواریوم ماهی پارک احمدآباد از پروژه هایی بود که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل، معاونت فرمانداری آران و بیدگل و سایر مسئولین شهرستان افتتاح گردید. 

در این مراسم که قشر زیادی از مردم محله عباس آباد نیز حضور داشتند مهندس اکرمیان رئیس شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل و دکتر علی اکبر قندانی نائب رئیس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با اشاره به جایگاه شورایاری و مدیریت محله عباس آباد از ابتکار محله عباس آباد در راه اندازی این نهاد مردمی تشکر و قدردانی نمودند.

 مدیر محله عباس آباد نیزضمن تشریح اولین سری از پروژه های عباس آباد 1406 اظهار داشت: در به ثمر رسیدن این پروژه ها بیش از 100 نفر از شورایاران نقش داشتند و از نقش حمایتی دکتر رمضانی شهردارآران و بیدگل ، مهندس سرکاری مدیر ناحیه 1 قدردانی نمود.

نعمت الله قبایی افزود: در پروژه عباس آباد 1406 در مدت 10 سال باید نزدیک به 200 طرح به بهره برداری برسد و ما تمام این طرحها را آماده اجرا داریم که انشالله با اختصاص عوارض محله، آنها را تحقق خواهیم بخشید و امروز شاهد به ثمر رسیدن سری اول این پروژه های محلی بودیم.

وی ابراز امیدوراری کرد بزودی شاهد تغییر و تحولات زیادی در محله عباس آباد خواهیم بود.

لازم به ذکر است محله عباس آباد شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان، به عنوان اولین و تنها محله ای است که پروژه شورایاری و مدیریت محله را در سطح استان اصفهان اجرا نموده است. 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری