امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۴۵
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل :
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: برای سال جدید تحصیلی با کمبود ۲۰۰ نیروی آموزشی و خدماتی در شهرستان آران و بیدگل روبرو هستیم.
کمبود ۲۰۰ نیروی آموزشی و خدماتی در آموزش و پرورش آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): محمد معدن دار در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: به دلیل اجرای کامل سیستم جدید آموزشی (۳-۳-۶) در سال جاری فقط در بحث آموزشی آران و بیدگل با کمبود ۱۵۰ نیرو روبرو شده است.

وی تصریح کرد: در مهرماه امسال از هزار و ۶۰۰ پرسنل آموزشی شاغل در آموزش و پرورش آران و بیدگل بیش از صد نفر بازنشسته می شوند ولی برای جایگزینی آنها در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تنها سه نفر به کادر آموزشی اضافه می شود.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل کمبود نیروی آموزشی را در سال های قبل مربوط به آموزش ابتدایی دانست و گفت: این کمبود امسال در دوره متوسطه نیز وجود خواهد داشت.

وی اجرای بخشنامه استفاده از معاونت های مدارس و همچنین نیروهای خرید خدمات را از راه های حل مشکل کمبود نیروی آموزشی در شهرستان بیان کرد و افزود: با توجه به استخدام اغلب نیروهای آموزش و پرورش در بین سال های ۶۶ تا ۷۰ مشکل کمبود نیرو به یک معضل در سراسر کشور تبدیل شده است.

معدن دار در ادامه با اشاره به آمار ۲۰ درصدی مدارس فرسوده و تخریبی در آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه هنوز حدود ۲۰ مدرسه دو شیفته در آران و بیدگل وجود دارد حذف این مدارس از چرخه فعالیت امکان پذیر نیست.

وی نهضت احداث مدارس جدید با کمک خیران از سال ۱۳۹۳ را از فعالیت های مهم آموزش و پرورش در راستای حذف مدارس فرسوده عنوان کرد و بیان داشت: تنها در مدت دو سال ۱۷ مکان آموزشی ، ورزشی و فرهنگی با کمک ۴۰ درصدی خیران در آران و بیدگل آماده بهره برداری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری