امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نماز جمعه آران و بیدگل
آیت الله "سید محمد موسوی" امام جمعه آران و بیدگل در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه این شهر گفتند: شبکه های مختلف اجتماعی ، سایت های کذایی ،اینستاگرام و… در صدد این هستند تا فرهنگ عفت و حجاب را بگیرند؛ باید گلوگاه های فساد بسته شود.
امام جمعه آران و بیدگل : صادر کردن سوغات غرب به ایران

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): آیت الله "سید محمد موسوی" در خطبه های نماز جمعه آران و بیدگل اظهار داشت: مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد ، باید گلوگاه های فساد بسته شود، با مردم باید صادقانه صحبت شود و مشکلات مطرح شود که اینایران با تلاش مسئولان و تزریق امید به جامعه برطرف خواهد شد.

وی در ادامه صحبت هایش اضافه کرد: تحریم های آمریکا هم یک فرصت و هم یک تهدید برای ایران است. فرصت های این تحریم ها شناسایی نقاط آسیب پذیر و تصمیم گیری سریع در مشکلات و باعث میشود مراکز علمی  کشور به سمت علوم مفید سوق پیدا کنند.

امام جمعه آران و بیدگل گفت: تنظیم استراتژی جدید آمریکایی ها در فشار اقتصادی و بعد تلقین به این که این تحریم های وارده اگر بخواهد رفع شود باید با آنها مذاکره شود و بعد تهدیدهای نظامی بدون عملیاتی کردن است.

وی افزود: جنگ اقتصادی دشمن امروز خودش را نشان میدهد. درکنارجنگ اقتصادی، جنگ روانی دشمن است که باعث تلاطم بازار سکه و ارز و محصولات غذایی و صنعتی کشور شده است. این ها بخشی از شیطنت آمریکایی ها و بخشی هم از فساد افراد و ناکارآمدی بعضی از دستگاه ها است.

آیت الله موسوی همچنین بیان کرد: سیاست استکبار جهانی ناامید کردن مردم است که باید مراقب حیله های آن ها و ایجاد اختلاف آنها باشیم. وظیفه ی ما در این جنگ اقتصادی که جنگ روانی را نیز به همراه دارد ترمیم اقتصاد کشور و تزریق امید به جامعه توسط مسئولان و خود ما هستیم که باید به صورت جهادی وارد عمل شویم و به حل مشکلات به دست باکفایت مردم و حضور مردم و همت مسئولین محقق خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری