امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۵۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان :
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: مسئولان آران و بیدگل مهلت یک هفته ای دارند تا مشاغل ثبت نامی را تصویب و افراد را برای دریافت وام اشتغال به بانک ها معرفی کنند.
یک هفته مهلت برای تصویب مشاغل و وام های اشتغال در آران و بیدگل

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): محمد علی شجاعی پیش از ظهر یکشنبه در کارگروه اشتغال شهرستان در محل فرمانداری آران و بیدگل با اشاره به عملکرد ضعیف این شهرستان در ایجاد اشتغال روستایی و دریافت وام های کم بهره آن اظهار داشت: عملکرد ضعیف مسئولان شهرستان و همچنین عدم همکاری بانک های عامل علت این ضعف است.

وی پتانسیل جذب وام های کم بهره برای اشتغال را در کشور بسیار بالا بیان و تصریح کرد: هیچ طرح اشتغال روستایی نباید تا یک هفته آینده معطل بماند.

شجاعی تاکید کرد: از ۱۷۰ طرح مطرح روستایی در آران و بیدگل حدود نیمی اجرایی و وام های خود را دریافت کرده اند اما مابقی طرح ها بلاتکیلف باقی مانده است.

وی ضعف دیگر اشتغال در آران و بیدگل را مربوط به فارغ التحصیلان دانشگاهی معرفی کرد و گفت: از ۷۸ سهمیه ایجاد اشتغال تنها برای هفت نفر ایجاد اشتغال شده است که این در شان شهرستان عالم پرور آران و بیدگل نیست.

معاون استاندار اصفهان اضافه کرد: در حال حاضر آران و بیدگل بیش از هزار فارغ التحصیل بیکار دارد که آمار رشته و نوع مهارت آنها باید توسط فرمانداری شهرستان تا ۱۰ روز آینده اعلام تا برای اشتغال آنها و ایجاد مهارت برای آنها برنامه ریزی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری