امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۵۸
گروه : اجتماعی » پیام
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به مناسبت روز خبرنگار
سرهنگ شکراله نصیری، فرماندهی گروه 840 موشکی شهید کبریایی نزاجا با صدور پیامی، فرارسیدن 17 مردادماه، روز خبرنگار را به‌ تمامی اصحاب رسانه شهرستان آران‌ و بیدگل تبریک گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درود به روح پرفتوح امام راحل و ارواح طیبه شهدا بالاخص شهدای عرصه خبر و سلام به رهبر مسلمانان جهان و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای(مد ظله‌العالی).

هفدهم مرداد، برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصتی برای بیان اهمیت خبر و خبررسانی و نیز ارج نهادن به تلاش و مسئولیت خبرنگاران بعنوان پرچمدار وادی قلم و آگاهی می‌باشد.

بدون شک خبرنگاران، تصویرگران زمان خویش و پرچم‌دار تعهد و وظیفه‌اند که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ "آگاهی‌بخشی" را بر دوش کشیده و خاضعانه و بی‌ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده‌اند.

آنان قاصدان امین، راویان صدیق اطلاعات و اخبار و تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و تصویرگر زمان خویش هستند که با سخت‌کوشی بعنوان طلایه‌داران عرصه خبر با طنین حنجره‌های پاک و تراوش قلم‌های متعهدشان، سعی در آگاهی‌بخشی دارند. ارتش جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت هفدهم مرداد، روز خبرنگار و نکوداشت یاد شهید صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و سایر شهدای خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران متعهد تبریک گفته و زحمات تمام عزیزان رسانه‌ای بویژه خبرنگاران را ارج می‌نهد.

در پایان توفیق روز افزون زحمت‌کشان عرصه خبر را در سایه‌ی عنایات حضرت بقیه‌الله‌الاعظم(عج) و توجهات رهبر معظم انقلاب از خداوند منان خواستارم.
 
سرهنگ توپخانه ستاد شکراله نصیری    
فرمانده گروه 840 موشکی شهید کبریایی نزاجا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری