امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
بیکاری در آران و بیدگل
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان در کارگروه اشتغال شهرستان آران و بیدگل در محل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: در حال حاضر شهرستان آران و بیدگل بیش از هزار فارغ التحصیل بیکار دارد.
آران و بیدگل بیش از هزار فارغ التحصیل بیکار دارد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): محمد علی شجاعی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: مسئولان آران و بیدگل یک هفته مهلت دارند تا مشاغل ثبت نامی را تصویب کرده و افراد را برای دریافت وام اشتغال به بانک ها معرفی کنند. 

وی به عملکرد ضعیف شهرستان آران و بیدگل در ایجاد اشتغال روستایی و دریافت وام های کم بهره آن اشاره کرد و افزود: عملکرد ضعیف مسئولان شهرستان و همچنین عدم همکاری بانک های عامل علت این ضعف است. 
شجاعی پتانسیل جذب وام های کم بهره برای اشتغال را در کشور بسیار بالا ارزیابی کرد و در ادامه تصریح کرد: هیچ طرح اشتغال روستایی نباید تا یک هفته آینده معطل بماند.
 
وی همچنین تاکید کرد: از 170 طرح مطرح روستایی در شهرستان آران و بیدگل حدود نیمی اجرایی و وام های خود را دریافت کرده اند اما مابقی طرح ها بلاتکیلف باقی مانده است.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان ضعف دیگر اشتغال در آران و بیدگل را مربوط به فارغ التحصیلان دانشگاهی دانست و اضافه کرد: از 78 سهمیه ایجاد اشتغال تنها برای هفت نفر ایجاد اشتغال شده است که این در شان شهرستان عالم پرور آران و بیدگل نیست.
 
محمد علی شجاعی در ادامه گفت: در حال حاضر شهرستان آران و بیدگل دارای بیش از هزار فارغ التحصیل بیکار است که آمار رشته و نوع مهارت آنها باید توسط فرمانداری شهرستان تا 10 روز آینده اعلام تا برای اشتغال آنها و ایجاد مهارت برای آنها برنامه ریزی شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری