امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۶۱
گروه : اجتماعی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس شورای شهر آران و بیدگل:
رئیس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل تحقق توسعه پایدار را در گرو تلاش و همکاری خبرنگاران در مسیر ارتقای سرمایه اجتماعی و ایجاد امیدواری بین مردم عنوان کرد.
توسعه پایدار در گرو تلاش های خبرنگاران است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): به گزارش ای بی نیوز، عبدالرحیم مفیدی در نشست تجلیل از فعالان رسانه ای آران و بیدگل بیان کرد: خبرنگاران با حفظ روحیه امانت داری، انصاف، تعهد و دلسوزی جامعه را با قلم و بیان خود آگاه می کنند که این امر گامی مهم در راه توسعه پایدار است.

وی افزود: خبرنگاران از یک سو با تشریح عملکرد مسئولان و دستگاه های مختلف در استحکام نظام اسلامی نقش آفرینی می کنند و از سوی دیگر با تیزبینی و طرح مشکلات مردم به عنوان زبان گویای قشرهای گوناگون جامعه منجر به تجلی مردم سالاری و تداوم جمهوریت می شوند.

رئیس شورای شهر آران و بیدگل عنوان کرد: امید آفرینی، ایجاد وحدت و حفظ آرامش در نهایت منجر به تقویت حس امیدواری و تثبیت سرمایه اجتماعی می شود که قلم زدن خبرنگاران در این مسیر قابل تقدیر است.

او اضافه کرد: درب شورای اسلامی شهر آران و بیدگل همیشه به روی خبرنگاران گشوده بوده، اعضا خود را موظف به پاسخگویی به پرسش ها و ابهام ها می دانند و از هیچ تلاشی برای کمک به فعالان رسانه ای دریغ نخواهد شد.

مفیدی با گرامیداشت یاد شهید صارمی گفت: آن بزرگوار نمونه کامل یک جهادگر در سنگر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی بود و خبرنگاران در شرایط کنونی کشور باید با الگوبرداری از وی ادامه مسیر توسعه را بپیمایند.

به گزارش ای بی نیوز، جمعی از خبرنگاران و فعالان رسانه ای شهرستان آران و بیدگل در ادامه این آئین با اهدای لوح و هدایایی قدردانی شدند.

محمود صارمی خبرنگار و رئیس فقید نمایندگی خبرگزاریِ جمهوری اسلامی در افغانستان به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران، سال 1377 در مزار شریف به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید.

17 مرداد به همین مناسبت در تقویم رسمی کشور روز خبرنگار نامگذاری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری