امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۷۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
همایش پیوند گل ها
مدیر عامل موسسه‌ خیریه‌ الزهرا (س) گفت: در آستانه‌ی سالروز پیوند آسمانی امیر مومنان، علی بن ابی طالب(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س)، بیستمین جشن پیوند گل‌ها ، در آران و بیدگل برگزار می‌شود.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): حاج محمد اصغری، ساعاتی قبل، در گفتگو با خبرنگارن تصریح کرد: در آستانه‌ی سالروز پیوند آسمانی امیر مومنان، علی بن ابی طالب(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س)، یکشنبه، بیست و یکم مرداد ماه ، از ساعت 21، بیستمین جشن پیوند گل ها، در سالن ورزشی کوثر، واقع در خیابان امام رضا (ع) برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه برگزاری جشن پیوند گل ها، از حدود 9 سال قبل در سطح شهرستان آغاز شده اظهار داشت: این جشن برای ترویج ازدواج آسان، تسهیل در برگزاری جشن ازدواج، تحکیم بنیان خانواده و پیوند آن با معنویت آغاز شده و تاکنون استقبال بی نظیری از سوی مردم صورت گرفته است.

عضو هیئت مدیره ی موسسه‌ خیریه‌ الزهرا (س) تاکید کرد: آمارهایی که در سال های اخیر از وضعیت ازدواج جوانان ثبت شده نگران کننده است؛ از این رو برگزاری چنین مراسماتی می تواند در ترویج ازدواج آسان، موثر و راهگشا باشد.

اصغری در خصوص اهم برنامه های این مراسم خاطر نشان کرد: سخنرانی کارشناس مسائل دینی، اجرای موسیقی سنتی، اجرای طنز، برگزاری مسابقه و اهدای جوایز میان زوج های جوان، از مهم ترین برنامه های این آیین خواهد بود.

وی در ادامه بیان کرد: برپایی کاروان شادی”از حرم تا حرم”، یعنی حرکت از حرم امام زاده قاسم ابن علی النقی (ع) به سمت حرم امام زاده محمد هلال بن علی(ع)، بخش دیگری از این مراسم خواهد بود.

حاج محمد اصغری گفت: در روزهای آتی نیز، تور مسافرتی، ویژه ی این زوج ها برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی در مورد برگزاری این جشن، از چند ماه قبل آغاز شده تصریح کرد: زوج های جوان، برای شرکت در بیستمین جشن پبوند گل ها می توانند با در دست داشتن کپی شناسنامه یا سند ازدواج، تا روز شنبه، بیستم مرداد ماه، به موسسه ی ازدواج آسان، واقع در بلوار آیت الله عاملی، کوچه ی اندیشه ی 5 مراجعه کنند یا از ساعت ۹ الی ۱4 با شماره های54752233-54752281 تماس بگیرند.

 مدیر عامل موسسه‌ی خیریه‌ی الزهرا(س) خاطر نشان کرد: در این دوره، ثبت نام از زوج های جوانی که از ابتدای سال ۱۳۹6 تا به امروز ازدواج کرده اند صورت خواهد گرفت.
* منیره ملکیان
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری