امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۲۵
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
شطرنج آران و بیدگل ;
سالن خانه شطرنج شهر آران و بیدگل، یادبود شهید والامقام، شهید محمدجواد معینی نژاد در تابستان 97 زیر نظر اداره ورزش و جوانان شهرستان میزبان علاقه مندان به این رشته ورزشی است.
تابستان در خانه شطرنج آران و بیدگل

خانه شطرنج محیطی است برای همه ی شیفتگان و عاشقان شطرنج در تمامی سطوح؛ برگزاری کلاس های آموزنده و لذت بخش که به روش ساده و قابل فهم آموزش های مقدماتی و تکمیلی را به کودکان و نوجوانان آران و بیدگلی ارائه می کنند؛ از اقدامات تابستانی این محیط فرهنگی- ورزشی است.

تابستان در خانه شطرنج آران و بیدگل

اساتید خبره و با تجربه با مدیریت جناب آقای کریمی راد در کلاس های تابستانی خانه شطرنج شهید معینی نژاد تلاش می کنند شگردها و تاکتیک های به روز شطرنج را در قالب همین دوره های تابستانی آموزش دهند و نوآموزان شطرنج را در مسیر رشد و پیشرفت قرار دهند.

تابستان در خانه شطرنج آران و بیدگل

همچنین از دیگر فعالیت های این مرکز ورزشی، برگزاری هفتگی مسابقات شطرنج ویژه رده سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در عصر جمعه هر هفته است. مسابقات خانه شطرنج با اعلام برندگان و اهدای جوایز از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان هر هفته به اتمام می رسد.

تابستان در خانه شطرنج آران و بیدگل

لازم به ذکر است، خانه شطرنج شهید معینی نژاد در خیابان نواب صفوی، جنب اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل قرار دارد.

تابستان در خانه شطرنج آران و بیدگل

*محمدرضا خرم آبادی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری