امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در استان البرز;
یک نقره و یک برنز حاصل تلاش باستانی کاران آران و بیدگلی در مسابقات آزاد مهارت های فردی و کشتی پهلوانی کشور جام غدیر بود.
مقام آوری باستانی کاران آران و بیدگلی در رقابتهای آزاد کشور

به گزارش آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): مسابقات آزاد مهارت های فردی و کشتی پهلوانی کشور جام غدیر با حضور بیش از 420 شرکت کننده از 27 استان کشور که شامل استانهای خراسان رضوی، قزوین، خراسان جنوبی، اصفهان، فارس، یزد، لرستان، مرکزی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، بوشهر، ایلام، تهران، آذربایجان شرقی، خوزستان، قم، همدان، کرمان، زنجان، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، گیلان، سیستان و بلوچستان، البرز، سمنان و خراسان شمالی در رده سنی جوانان، امید و بزرگسالان طی روزهای 7 تا 9 شهریور ماه در استان البرز برگزار گردید.

بر همین اساس شرکت کنندگان و مدعیان قهرمانی که همگی متولدین 29 اسفندماه 1380 به بالا هستند، با یکدیگر در دو رشته مهارت فردی در پنج وزن( 70- ،80 ،90 ،100 ، 100+ ) و کشتی پهلوانی در شش وزن ( 60 - ،70 ،80 ،90 ،100 ، 100 + ) رقابت کردند 

مجید گل پیرا و محسن شاهمیرزایی باستانی کاران آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان در این دوره از رقابتها  موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند .مجید گل پیرا دررشته کباده منفی 70 کیلوگرم عنوان دومی و محسن شاه میرزایی در رشته کباده 90 کیلوگرم عنوان سومی این رقابتها را به خود اختصاص دادند.

نفرات برتر این دوره از رویداد های جذاب زورخانه ای به شرح ذیل معرفی گردید.

در رشته سنگ 
سنگ 100 کیلوگرم: 1. مهدی سلیمی (قزوین)، 2.  هادی داودی (لرستان)، 3. عادل توانگر (اصفهان)، سوم مشترک .. سالار رنگ آمیز (کردستان)
سنگ مثبت 100+ کیلوگرم: 1. عظیم راحمی (فارس)، 2. سیدضیاءالدین میرشاکی (لرستان) و 3. سیدسعید سجادی (اصفهان)

در رشته کباده
کباده منفی 70 کیلوگرم : 1. علیرضا سلیمانی(فارس)، 2.  مجید گلپیرا (اصفهان)، 3. پوریا نارمنجی (خراسان جنوبی) و سوم مشترک. امیرحسین کاردان مقدم (خراسان جنوبی)
کباده 90 کیلوگرم: 1. حامد عباسی(همدان)، 2.  علی علنچری (تهران) و 3. محسن شاهمیرزایی (اصفهان) 

در رشته چرخ چمنی
چرخ چمنی منفی 70 کیلوگرم: 1. سیدجلال صالحی(تهران)، 2. عباس مرادی زاده (یزد) و 3. امید صادق زاده (اصفهان) 
چرخ چمنی 90 کیلوگرم: 1. علی جعفریان (اصفهان)، 2. محمد انتباهی (آذربایجان شرقی) به مقام دوم دست یافت و دیگر شرکت کنندگان در این رشته موفق به کسب حدنصاب امتیازت لازم نشدند.

در رشته چرخ تیز:
چرخ تیز 90 کیلوگرم: 1. نیکان شمسی (مرکزی)، 2. حسین پشت کوهی (تهران) و 3. علی جعفریان (اصفهان) 

در رشته میل بازی
منفی 70 کیلوگرم: 1. محمد وفادار (سمنان)،2. رضا جعفری (اصفهان) و 3. داود افروز (خراسان رضوی) 
میل بازی 80 کیلوگرم: 1. ابوالفضل طاووسی(اصفهان)، 2. رضا آب باریکی (البرز) و دوم مشترک سیدسجاد موسوی (همدان)
میل بازی 90 کیلوگرم: 1. محمدناصر آقادادی (اصفهان)، 2. علی قدسی پور (خراسان رضوی)، 3. آرمین زندی (کردستان) و سوم مشترک. حامد عقابی (آذربایجان شرقی)

در رشته میل گیری سنگین مثبت 100 کیلوگرم 1. حسین قمی زاده (قم ) 2. امین شهریاری (اصفهان )،3. سجاد قاسمی (اصفهان ) در رشته کشتی پهلوانی مثبت 100 کیلوگرم : آرمان نظری (لرستان ) ،2. سالار رنگ آمیز ( کردستان ) 3. اویس بابایی ( مازندران)
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری