امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در محرم امسال;
معاون خدمات شهری شهرداری آران و بیدگل از اجرای طرح ساماندهی ایستگاه های صلواتی این شهرستان در ایام محرم خبر داد.
ایستگاه های صلواتی آران و بیدگل ساماندهی می شود

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): علی مهر آبادی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در این طرح تمامی افراد حقیقی، هیات های مذهبی و تشکل هایی که قصد برپایی ایستگاه های صلواتی در سطح شهر دارند باید با مراجعه به شهرداری، مجوزهای لازم را در یافت کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان برپایی ایستگاه های صلواتی پس از دریافت معرفی نامه از سوی اداره تبلیغات اسلامی و ارائه آن به شهرداری، جهت بیمه شدن محل برپایی ایستگاه صلواتی به بیمه معرفی می شوند و سپس محل استقرار ایستگاه با همکاری پلیس راهور جانمایی می شود.

وی با بیان اینکه برای صدور مجوز برپایی ایستگاه صلواتی، هیچ هزینه ای از متقاضیان دریافت نمی شود تصریح کرد: ایستگاه هایی که مجوز دریافت کنند از خدمات شهرداری آران و بیدگل شامل نظافت و پاکسازی حریم ایستگاه، تحویل پاکت زباله، تامین ایمنی محل استقرار ایستگاه و سایر خدمات مورد نیاز بهره مند می شوند.

مهرآبادی بیان کرد: هدف از اجرای طرح ساماندهی ایستگاه های صلواتی، پیشگیری از بروز مشکلات، خطرات اجتماعی و ترافیکی در سطح شهر و همچنین ارائه خدمات از سوی شهرداری به این ایستگاه هاست.

وی در پایان از تمامی افراد حقیقی، هیات های مذهبی و تشکل هایی که قصد برپایی ایستگاه های صلواتی را در سطح شهر دارند خواست تا با مراجعه به شهرداری و اخذ مجوزهای مورد نیاز برای برپایی ایستگاه های صلواتی، شهرداری را در ارائه خدمات بهتر به این ایستگاه ها یاری کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری