امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۵۴
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل :
سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، ضریب اشغال تخت های بیمارستانی در این شهرستان را اندکی پایین و نزدیک به 60 درصد اعلام کرد.
ضریب اشغال تخت بیمارستانی در آران و بیدگل 60 درصد است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر مسعود دهقانی در گفت و گو با خبرنگاران ، علت ضریب اشغال پایین تخت های بیمارستانی در آران و بیدگل را کمبودهای موجود در بخش های مختلف بهداشت و درمان این شهرستان و همجواری با کاشان دانست.

وی گفت: هم اکنون نزدیک به 100 تخت بیمارستانی در 2 باب بیمارستان آران و بیدگل وجود دارد که با بهره برداری از طرح های بهداشتی جدید تا یکسال آینده تعداد تخت های بیمارستانی در این شهرستان به 200 عدد افزایش می یابد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل افزود: آمار مراجعه به اورژانس در شهرستان آران و بیدگل نسبت به میانگین کشور بسیار بالاست؛ در یک سال گذشته 78 هزار نفر معاینه شدند و نزدیک به 60 هزار نفر نیز به بیمارستان ها مراجعه کردند.

وی اضافه کرد: افزون بر 12 هزار نفر نیز یک سال گذشته در بیمارستان های این شهرستان بستری شدند که غیر از بیمه، نزدیک به سه میلیارد ریال یارانه پرداخت شده است.

دهقانی با اشاره به معاینه 58 هزار نفر در درمانگاه های آران و بیدگل عنوان کرد: همکاری 37 نفر متخصص با درمانگاه ها و وجود چهار نفر جراح در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان موجب شده تا کمبودی در این زمینه نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: تخصص ها تا آبان ماه تکمیل می شوند و امید می رود با پیگیری ها سی تی اسکن نیز تا پایان سال جاری در شهرستان آران و بیدگل مستقر شود.

به گزارش ای بی نیوز، هفت مرکز بهداشتی درمانی، پنج پایگاه، 9 خانه بهداشت و 2 باب بیمارستان در شهرستان آران و بیدگل فعالیت می کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری