امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۵۶
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۲
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مورخ 20 شهریور 97 ;
به گزارش روابط عمومی هیات کشتی استان اصفهان روز سه‌شنبه ۹۷/۶/۲۰ سرپرست هیات کشتی استان اصفهان همراه با اعضاء کمیته های هیات استان از شهر آران و بیدگل بازدید نمودند.
بازدید سرپرست هیات کشتی استان اصفهان از شهرستان آران و بیدگل

خبرگزاری ای بی نیوز ( abnews.ir ): پس از آن جلسه ای با حضور آقای کتابی ریاست هیات کشتی شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولین شهرستان و پیشکسوتان کشتی آران و بیدگل در محل دفتر اداره ورزش و جوانان برگزار گردید.

سعید اکرم خانی مسئول کمیته شهرستان ها در این بازدید به بررسی مشکلات موجود در کشتی شهرستان آران و بیدگل که توسط پیشکسوتان و رئیس هیات کشتی شهرستان آران و بیدگل ارائه گردید پرداخت و همچنین راجع به برنامه های کمیته شهرستان ها با هدف ارتباط بیشتر شهرستان ها با هیات استان و ارتقاء سطح کیفی کشتی در شهرستان ها همسو با برنامه های هیات کشتی استان سخن گفت. 

در ادامه آقای میرزایی به اهداف هیات کشتی استان اصفهان اشاره نمود ایشان با بیان این موضوع که هیات کشتی استان اصفهان با استفاده از خرد جمعی و با شعار عملگرایی با تمام توان پذیرای برنامه های ارائه شده از شهرستان هاست بیان داشت کشتی اصفهان زمانی به سر منزل مقصود خواهد رسید که کشتی در تمام شهرستان ها فعال گردد و از حالت تک قطبی یا چند قطبی خارج شود.

در این سفر همچنین آقایان عباسقلی ایمانیان و آقای سعید خالو اسماعیلی نماینده کمیته پیشکسوتان، آقایان اصغر مارانی، رضا پیروز بخت و امیر شفیعی و خانم چوبدار  اعضا کمیته شهرستان ها و خانم امانی داور بین المللی بخش بانوان بعنوان نماینده کمیته داوران نیز همراه با سرپرست هیات کشتی استان  حضور داشتند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری