امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۶۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
به منظور انتقال مفاهیم بهتر حجاب و عفاف;
نخستین دوره آموزشی طلایه داران عفاف به همت امور بانوان دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی پنج شنبه و جمعه 22 و23 شهریورماه در شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.
خبرگزاری آران و بیدگل ( abnews.ir ): مدیر برگزاری دوره در گفتگو با خبرنگار ای بی نیوز گفت نظر به اینکه امروز صحبت کردن از عفاف و حجاب و تبلیغ آن کار سختی است که نیاز به مهارت های ویژه و اطلاعات بسیار خوب و مخاطب پسند دارد  و از طرفی بسیاری از فعالیت هایی که برای حجاب می شود می تواند قوی و اثر گذارتر باشد لذا امور بانوان دفتر نماینده با همکاری موسسه پژوهشی کاربردی خیبر که قدمتی بیش از 20 سال فعالیت در زمینه تولید و نشر و آموزش حوزه زنان، خانواده و عفاف و حجاب دارد تصمیم به برگزاری دوره فوق با هدف توانمند سازی عملیاتی هدفمندانه تر بانوان دغدغه مند نسبت به تبلیغ ابعاد مختلف موضوع عفاف و حجاب پرداخت.

خانم محسن زاده  اذعان داشت محتوای کارگاه های دوره فوق با نگاه درون دینی و برون دینی و نشلن دادن تجربه تلخ غرب در از بین بردن حیا در جامعه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر روز های 22 و 23 شهریور ماه با حضور مبلغان حوزه های علمیه، فرهنگیان و عموم بانوان دغدغه مند  در مرکز مهد قرآن کریم ولایت شهرستان آران و بیدگل بر گزار گردید.

وی گفت در این دوره دو روزه موضوعات آزادی یا اجبار عفاف و حجاب یا مدیریت یک غریزه، آشنایی با فنون تبلیغ عفاف و حجاب، بررسی شخصیت های الگو ساز(کارتونی و سینمایی) جبهه معارض در حیا زدایی کودکان و نوجوانان، نقش عفاف و حجاب در حفظ جایگاه و کرامت زن، بررسی شبهات عفاف و حجاب و آسیب شناسی مدل های جدید پوشش اسلامی ایرانی در قالب 9 کارگاه آموزشی ارائه گردید.
 
ایشان گفت دوره فوق به صورت مقدماتی برگزار گردیده است و آزمون پایان دوره 13 مهرماه برگزار خواهد گردید و داوطلبان پس از قبولی در دوره مقدماتی برای دوره تکمیلی و تخصصی آماده خواهند شد.

شایان ذکر است در پایان کارگاه از نوجوان محجبه آران و بیدگلی صاحب رتبه اول و سوم کشوری رشته ورزشی جوکای دوکاراته توسط دکتر ساداتی نژاد تقدیر به عمل آمد.

برپایی نمایشگاه آثار و محصولات پژهشی فرهنگی عفاف و حجاب تحت عنوان تلاوت آرامش از دیگر برنامه های کارگاه دو روزه می باشد.ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری