امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۷۴
گروه : سیاسی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ؛
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت : تشکیل شورای فرهنگی روستا ، پاسخ به نیازهای فرهنگی روستا و ابتکاری نتیجه بخش است .
تشکیل شورای فرهنگی روستا، ابتکاری نتیجه گراست

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، میثم نمکی در نشست شورای فرهنگی روستای محمدآباد بخش کویرات با اشاره به فعالیت های منسجم فرهنگی در این روستا گفت: موفقیت شورای فرهنگی روستای محمدآباد ، ثمره وحدت ، انسجام اعضا برای رشد و اعتلای فرهنگی این منطقه بوده و تداوم آن نیز در گرو حفظ و تقویت نگاه همگرایی است.

وی افزود : مهمترین رویکرد در مباحث فرهنگی ، شناسایی فعالان و استعدادهای فرهنگی جوانان و نوجوانان و تشویق آنان به حضور در مجامع و همایشهای استانی و ملی و حمایت از تولیدات و برنامه هایی است که می تواند انجام پذیرد.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل در ادامه گفت : امکان سنجی برای استقرار واحدها ی خدمات رسان فرهنگی و راهنمایی متقاضیان مراکز فرهنگی برای اخذ مجوز های رسمی ، می تواند سبب توسعه فرهنگی روستا باشد.

نمکی با اشاره به ویژگی ممتاز روستای محمدآباد مبنی بر وجود شاخصهای ارزشمندی چون صداقت، قناعت، و استقامت  خواستار مطالعه شورای فرهنگی این روستا برای شناسایی برند فرهنگی این منطقه شد.

گفتنی است پس از این نشست که به همراه بخشدار کویرات برگزار شده از کانون فرهنگی هنری ثامن الأئمه مسجد امام رضا (ع) این روستا بازدید بعمل آمد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری