امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۹۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۵
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل ؛
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: هم اکنون با حمایت های خیران فرهنگی شهرستان بیش از ۱۵ هزار متر مربع سالن ورزشی سرپوشیده برای دانش آموزان آران و بیدگل آماده شده است.
۱۵ هزار متر فضای ورزشی برای دانش آموزان آران و بیدگل آماده شد

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): محمد معدن دار در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه حدود ۵۰ درصد این فضای ورزشی در چهار سال اخیر آماده بهره برداری شده است ، اظهار داشت: هم اکنون سرانه فضای ورزشی دانش آموزی در آران و بیدگل ۷۵ سانتی متر است که این سرانه در استان اصفهان بی نظیر است.

وی با اشاره به مناسب بودن سرانه فضای ورزشی سرپوشیده دانش آموزی در آران و بیدگل تصریح کرد: برنامه ریزی آموزش و پرورش در حال حاضر احداث زمین های چمن مصنوعی و طبیعی و تجهیز برخی از سالن های ورزشی است.

مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل تاکید کرد: وجود سرانه ورزشی دانش آموزی در آران و بیدگل موجب شده هر ساله دانش آموزان آران و بیدگلی در مسابقات ملی و بین المللی حائز رتبه های برتر شوند.

وی کسب عنوان نخست مسابقات پرتاب دیسک قهرمانی دانش آموزان جهان توسط دانش آموزان آران و بیدگلی و کسب عنوان نخست مسابقات کشور در دو های سرعت و نیمه استقامت توسط دانش آموزان دختر آران و بیدگلی و همچنین برگزاری تمامی فعالیت ها ورزشی دانش آموزان مدارس در سالن ها را از جمله مزایای احداث سالن های ورزشی در آران و بیدگل برشمرد.

گفتنی است در حال حاضر ۲۰ هزار دانش آموز آران و بیدگلی در ۱۲۵ واحد آموزشی مشغول به تحصیل هستند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری