امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۸۹۷
گروه : ورزشی » سایر
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل ؛
امام جمعه آران و بیدگل توسعه ورزش در مدرسه ها را ضروری برشمرد و گفت: باید در کنار هر واحد آموزشی در کشور یک ورزشگاه داشته باشیم.
توسعه ورزش در مدرسه ها نیازمند توجه است

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز (abnews.ir): به گزارش ای بی نیوز ، آیت الله سید محمد موسوی روز شنبه در دیدار معاون وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: دانش آموزان باید در کنار تعلیم و تربیت ، ورزش را به صورت حرفه ای دنبال کنند.

وی با اشاره به کمبودهای آموزش و پرورش افزود: توزیع اعتبارات در حوزه آموزشی زیبنده نیست و باید بر اساس عدالت رفتار شود.

امام جمعه آران و بیدگل با اشاره تهاجم فرهنگی دشمن اضافه کرد: نگران نسل جوان هستیم و در این شرایط وظیفه آموزش و پرورش دوچندان است.

وی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را سندی راهبردی عنوان کرد و گفت: اجرای آن می تواند تحولات بسیار خوبی را رقم بزند، گرچه بدنه آموزش و پرورش از سالم ترین نهادهای کشور می باشد که باید در زمینه تربیت معنوی جوانان هم تلاش کند.

نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: امسال برای پیشبرد بهتر هدف های آموزشی و ورزشی کشور اعتبار آموزش و پرورش به 57 هزار میلیارد ریال افزایش یافت.

سید جواد ساداتی نژاد افزود: شهرستان آران و بیدگل از نظر نیروی انسانی ثروتمند است اما در زمینه های آموزشی و ورزشی کمبودهای زیادی دارد که نیازمند تخصیص اعتبارهای دولتی می باشد.

وی با اشاره به مشارکت بالای نیکوکاران آران و بیدگل در زمینه آموزش بیان کرد: فضای های ورزشی دانش آموزی مناسبی با کمک مردم ایجاد شده که می تواند در پیشبرد هدف های بلند مدت موثر باشد.

بنابر اعلام مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل، میانگین سرانه فضای ورزشی به ازای هر دانش آموز در این شهرستان بیش از میانگین کشوری و برابر با 75 سانتیمتر است.

به گزارش ای بی نیوز ، معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش امروز برای بازدید از چند طرح نیمه تمام ورزشی آموزش و پرورش به آران و بیدگل سفر کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری