امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۰۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
فرماندار جدید آران و بیدگل در مراسم معارفه:
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با اشاره به وجود جاذبه های بی نظیر گردشگری در این شهرستان گفت: آران و بیدگل باید به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.
آران و بیدگل باید به قطب گردشگری ایران تبدیل شود

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): دکتر اسماعیل بایبوردی در جلسه آیین معارفه به عنوان سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با بیان جاذبه های کویری و زیارتگاه های این شهرستان افزود: با برنامه ریزی دقیق و حساب شده می توانیم این شهرستان را به قطب گردشگری کویری و مذهبی کشور تبدیل کنیم.

وی جاذبه های گردشگری کویر آران و بیدگل را در نوع خود بی نظیر در کشور برشمرد و گفت: با برنامه ریزی حساب شده در گردشگری این شهرستان می توانیم به اشتغالزایی بالا برسیم.

وی بیان کرد: لازم است با ابزارهای مختلف،جاذبه های گردشگری آران و بیدگل را در سایر شهرهای کشور و همچنین هماهنگی با سفارت خانه های خارجی در سایر کشورها اطلاع رسانی کنیم تا این شهرستان به جایگاه واقعی یعنی قطب گردشگری برسد.

بایبوردی با بیان اینکه آران و بیدگل جهانی در نصف جهان اصفهان است تصریح کرد: صادرات غیر نفتی این شهرستان بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در سال گذشته بوده است که نمونه بسیار خوبی از اقتصاد مقاومتی است.

وی گفت: در سایه وحدت و انسجام مردم و همچنین تعامل سازنده مسئولان شهرستان می توانیم زمینه توسعه پایدار این شهرستان را فراهم کنیم که ظرفیت مردم خونگرم، صمیمی و ارزشی آران و بیدگل ما را به هدف نزدیکتر می کند.

وی اولویت اول خود در این شهرستان را تلاش برای سرمایه گذاری پایدار برشمرد و افزود: تلاش برای ایجاد اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی، ایجاد محیط امن و با نشاط اجتماعی همراه با امید تلاش برای استقرار امنیت پایدار از اولویت های بنده در این شهرستان است.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل خاطرنشان کرد: از این لحظه بنده فرماندار همه مردم شهرستان با همه سلیقه ها هستم و تکریم ارباب رجوع توسط مدیران و رعایت نظم و انضباط و اجرای سیاست های دولت و نظام از سیاست و راهبردهای دوران مسئولیت بنده خواهد بود.

به گزارش ای بی نیوز، اسماعیل بایبوردی در این مراسم به عنوان سرپرست فرمانداری آران و بیدگل معرفی شد و از خدمات ابوالفضل معینی نژاد فرماندار قبلی این شهرستان تقدیر شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری