امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مشکل آنتن دهی تلفن همراه گفت: کویر مرنجاب تا آخر امسال به ۳ آنتن BTS مجهز می شود.
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): محمد جواد آذری جهرمی شامگاه پنجشنبه در حاشیه همایش نجوم در کاروانسرای مرنجاب آران و بیدگل در گفت و گو با خبرنگاران گفت: هم اکنون شروع فصل پیک گردشگری در کویر مرنجاب است و نیاز است هر چه زودتر پوشش آنتن دهی در این منطقه را کامل کنیم.

وی بیان کرد: متاسفانه در سال های گذشته شاهد گم شدن تعدادی از گردشگران در این منطقه بودیم که منجر به فوت تعدادی از آنها شد که این اتفاقات ناگوار ضرورت تسریع در مشکل آنتن دهی تلفن همراه در این منطقه را می دهد.

وی گفت: این منطقه دارای ۲ مشکل اساسی تملک زمین سایت نصب آنتن های BTS و مشکل تأمین برق آن است که مقرر شد توسط مسئولان استان اصفهان و آران و بیدگل هر چه سریعتر حل شود.

آذری جهرمی ادامه داد: جهت تأمین برق آنتن های مذکور، نمی توان از ظرفیت انرژی خورشیدی به علت پایداری آن استفاده کرد و لازمه آن سرمایه گذاری برای تأمین برق آنتن هاست.

وی افزود: چون سرمایه گذاری جهت تأمین برق آنتن های BTS هزینه زیادی دارد قرار شد وزارت ارتباطات هم در تأمین منابع مالی لازم جهت برق آنتن ها کمک کند تا هر چه سریعتر شاهد پوشش کامل تلفن همراه در منطقه باشیم.

دهها نفر در سال های گذشته در کویر مرنجاب گم شدند و ۳ نفر نیز تا کنون جان خود را از دست دادند.

منطقه نمونه گردشگری مرنجاب با بیش از 55 کیلومتر جاده خاکی در شمال شهرستان آران و بیدگل از بکرترین و زیباترین کویرهای کشور است که از شمال به دریاچه نمک، از غرب به کویر مسیله، دریاچه حوض سلطان و حوض مره و از شرق به پارک ملی کویر منتهی می شود.

صدها نفر مسافر داخلی و گردشگر خارجی هفتگی از جاذبه های دیدنی و گردشگری کویر مرنجاب در شمال آران و بیدگل دیدنی کنند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری