امام زمان (عج): براى تعجیل ظهور من ، در هر موقعیّت مناسبى ، بسیار دعا کنید که در آن فرج و حلّ مشکلات شما خواهد بود.      
کد خبر: ۱۰۹۱۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۱
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
امام جمعه آران و بیدگل :
امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به رأی اخیر دادگاه لاهه به نفع ایران گفت: رأی اخیر این دادگاه بین المللی به نفع جمهوری اسلامی ایران نشانه ای از به انزوا رفتن آمریکاست.
رأی دادگاه لاهه آمریکا نشانه به انزوا رفتن آمریکاست

خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ): آیت الله سید محمد موسوی در خطبه های نمازجمعه این هفته آران و بیدگل گفت: امروز کشور مستکبر آمریکا در انزوای کامل قرار گرفته است ولی جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت قرار دارد که باید قدر آن را بدانیم.

وی افزود: راه اندازی شبکه مستقل مالی توسط اروپا برای انجام مبادلات با ایران هم دلیل دیگری مبنی بر انزوای آمریکا و پیروزی کشور ماست که اروپا فارغ از تهدیدهای آمریکا به مبادلات با ایران ادامه می دهد.

وی بیان کرد: تعیین رییس جمهور و رییس مجلس در عراق که همسو با مقاومت هستند هم دلیل دیگری از شکست و انزوای آمریکا و آل سعود است که نتوانستند علی رقم هزینه کردن زیاد، به اهداف خود برسند.

امام جمعه آران و بیدگل گفت: کاهش قیمت ارز و دلار که در روزهای گذشته که با دخالت بانک مرکزی و حمله مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع تروریست ها اتفاق افتاد ثابت کرد که ما می توانیم مشکلات را با اراده خود حل کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در جمع پرشور بسیجیان اشاره کرد و گفت: ایشان فرمودند که جریانی در کشور به دنبال القای اینست که تنها راه برون رفت از مشکلات تسلیم شدن در برابر دشمن است.

وی ادامه داد: ایشان این حرف ها را خیانت برشمردند و گفتند که تا آخر در برابر دشمن ایستاده ایم که این فرمایشات چراه راهی برای مردم و مسئولان کشور است.

وی در پایان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به دلاورمردان حفظ امنیت و اقتدار کشور گفت: نیروی انتظامی در کشور ما بعنوان سازمانی بسیار موفق در حفظ امنیت و اقتدار کشور عمل کرده است که ما باید قدردان آنها باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین عناوین
تلویزیون اینترنتی
گزارش تصویری